Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Pilot_casemod01

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Dobry den, rád Vás seznámím se svým moddingem.

Nakoupil jsem:
    -chlazení na procesor Thermaltake Tower 112 + ventilátor 80mm, jelikož BOX chladič nesnesitelně hučel.
    -chlazení pro grafickou kartu AC Silencer 1 rev. 2, které jsem si vlastnoručně osvětlil.
    -hromadu diod ve finále jich mám v bedně 31.
    -polovodiče pro výrobu IR přijímače
    -černý, stříbrný, červený sprej
    -úchyty
    -zrcadlo
    -ostatní jsem sehnal a přemístil
    -řadič do PCI slotu pro LPT porty
    -modrou katodu

Práce:
    -rozebral jsem kompletně celou bednu na stole mi leželi střeva počítače a bedna byla v garáži, vyvrtal jsem díry: pro chycení nožiček šroubkem a maticí, pro průchod kabeláže ze vnitřku ven, chycení ventilátoru 120mm před disky ohledně chlazení (na fotkách není vidět).
    -samotný nástřik (červenou metalízou) rámu bedny a zdroje, který mi taky odkrytovaný ležel na stole. Nikdo neutrpěl úraz elektrickým proudem, na to sem dával pozor pak asi by mi neuznali reklamaci ?
    -kamarád mi vyříznul okno do bočnice a do horního plechu (je zámečníkem), díry jsem pak obrousil, nastříkal všechny plechy a vlepil skla
    -vyrobil jsem záslepku pro ventilátor a i záslepky do pozic PCI (vše z tahokovu)
    -kolem dokola u okýnka v bočnici sem přilepil 8 modrých diod pro LPT LED efekt
    -v druhý bočnici mám taky LPT LED efekt, ale barevný viz foto.
    -barevná hudba reaguje na stereo muziky levá strana bliká jako levý reproduktor a pravá jako pravý reproduktor.
    -musel sem vyřešit sundávání bočnice, kde mi překáželi kabely od LPT efektu proto jej mam redukovaný z Canon 25 na Canon 9. Když sundávám bočnici jednoduše rozpojím (uvidíte na fotkách)
    -zrcadlo jsem přilepil na dno
    -vyrobil jsem si IR přijímač pro dálkový ovládání počítače (podle návodu na internetu)
    -vyrobil jsem falešné neony (modré) vpředu do onoho plastu jsem řezal otvory na cirkulárce
    -osvětlil jsem chlazení grafiky.
    -udělal sem si nožičky, který byly původně červený, ale když sem zkoušel jestli svítí tak sem zapomněl na odpor BLIK a SMUTEK! Jediný diody co sem měl doma byly modrý
    -osvětlil jsem si zdroj
    -rozebral jsem starý BOX chladič k procesoru a udělal z něj ozdobu (ve předu mezi falešnými neony)
    -vše je ovládané vypínači pro celý osvětlení a ventilátor v počítači
    -udělal jsem chlazení pro chipset na základní desce
    -dovolil jsem si vložit fotku při elektro instalaci (teďka už mam uklizeno)
    -poslední fotka je porovnání před a po (brácha má stejný case, ale neupravoval ho)

Zbytek uvidíte na fotkách.

S pozdravem Pilot
    http://www.tunings.profitux.cz/
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0451.jpg 
Zobrazení: 823 
Velikost: 601.4 KB 
ID: 176   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0406.jpg 
Zobrazení: 551 
Velikost: 523.6 KB 
ID: 177   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0403.jpg 
Zobrazení: 429 
Velikost: 516.2 KB 
ID: 178   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0391.jpg 
Zobrazení: 519 
Velikost: 820.1 KB 
ID: 179   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0431.jpg 
Zobrazení: 439 
Velikost: 514.9 KB 
ID: 180   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0386.jpg 
Zobrazení: 551 
Velikost: 589.7 KB 
ID: 181   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0394.jpg 
Zobrazení: 405 
Velikost: 517.1 KB 
ID: 182   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0421.jpg 
Zobrazení: 372 
Velikost: 320.8 KB 
ID: 183   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 100_0390.jpg 
Zobrazení: 505 
Velikost: 657.2 KB 
ID: 184   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 000_0022.jpg 
Zobrazení: 605 
Velikost: 497.9 KB 
ID: 185  

Naposledy upraveno uživatelem Pilot: 11-09-2006 v 18:18
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Ty jojo, vopravdovej tuzing. Nic proti, ale mě to přijde jako naprosto ubohý.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Withman
    Ty jojo, vopravdovej tuzing. Nic proti, ale mě to přijde jako naprosto ubohý.
    Copy that. Sry man, ale tohle je spíš přeplácanina se spoustou diod a nic víc.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

No... věřím, že práce s tím bylo dost, ale chtělo by to, aby právě onu práci nechal někdo na Tobě, šikovný zřejmě jsi, ale ten zbytek - tedy návrh a design - už bych svěřil někomu jinému. Pak by to bylo asi velmi pěkné. Tohle je o ničem - pouze světla, absolutně se nehodící barvy (nezlob se na mě, ale mít červený plech a modré podsvícení... pak ještě ty diody na pravé straně... ).

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Alespoň někdo napsal v čem je chyba, ale ti dva před tebou nemaj teda rozáhlou slovní zasobu, takže jejich připomínky jako kdyby tu nebyli!
    Navíc stavím novej tuning, kterej komplet postavím včetně bedny, toto je starý a taky už to není v mých očích nic převratnýho, ale když tady toto fórum bylo naprosto pusté na to že ta soutěž běží už nějakej ten patek. Tak sem to sem poslal.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

No mne sa ta skrinka páči, najma ten vetrak vpredu, škoda len že tie fotky su neostre a rozmazane (stativ rulezz). Inak na tvojej stranke sa mi pačilo aj "case by Horwi" - vybral si super skrinku Kandalf-a, a to podsvietenie modre a dolu zelene to je fakt cool.

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Frog
    No mne sa ta skrinka páči, najma ten vetrak vpredu, škoda len že tie fotky su neostre a rozmazane (stativ rulezz). Inak na tvojej stranke sa mi pačilo aj "case by Horwi" - vybral si super skrinku Kandalf-a, a to podsvietenie modre a dolu zelene to je fakt cool.
    [OT]Jo jo, koupit dvě katody - tuning jak blázen [/OT]

Citace Původně odesláno od Pilot
    Alespoň někdo napsal v čem je chyba, ale ti dva před tebou nemaj teda rozáhlou slovní zasobu, takže jejich připomínky jako kdyby tu nebyli!
    Navíc stavím novej tuning, kterej komplet postavím včetně bedny, toto je starý a taky už to není v mých očích nic převratnýho, ale když tady toto fórum bylo naprosto pusté na to že ta soutěž běží už nějakej ten patek. Tak sem to sem poslal.
    Však to je v pořádku, že jsi to poslal, nikdo jiný zřejmě nemá odvahu - asi mají ještě daleko horší skříňky než Ty , ale to je jejich problém.
    EDIT: Hlavně mě tady nikdo nepište, ať pošlu tu svou... jednak se na ni můžete podívat na mém webu - Moje PC - a za další jsem nic netunil, vše, co jsem měnil, je pouze pro funkční, nikoliv stylové, účely.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

ani mě se to nelíbí, je to opravdu jako u kolotočů, příliš barevně přeplácané
    ta kabeláž si zaslouží pořádně urovnat

Nováček
    Registrace
    May 2006

jezis to snad ani neni mod ne? :-)

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

tak ale ked sa pozries na case v povodnom stave, roboty s tym bolo určite dosť, ale s tymi kablami je to fakt. Najlepšie je ked už tak použiť guličkove kable, a pokial nie tak ich aspon dobre zviazať nech nelietaju kade tade.

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Frog
    tak ale ked sa pozries na case v povodnom stave, roboty s tym bolo určite dosť, ale s tymi kablami je to fakt. Najlepšie je ked už tak použiť guličkove kable, a pokial nie tak ich aspon dobre zviazať nech nelietaju kade tade.
    Souhlas, do tuning skříně rozhodně a jednoznačně (bez výjimky) kabely jednak schované v "síťce" (napájecí) a pak samozřejmě UV reaktivní datové s kruhovým průřezem.

Nováček Avatar uživatele amoondre
    Registrace
    May 2006

Budem to pisat este casto, ale "Vyvrtanie dier a kupenie plus zapojene neonov/lediedk/diod NIE JE CASEMOD"

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Ocenuji odvahu Pilota, protoze byl prvni (a snad ne posledni) co sem neco poslal. Bohuzel se ale musim priklonit k nazoru, ze se jedna o "mod" typu "vietnamska trznice".

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od amoondre
    Budem to pisat este casto, ale "Vyvrtanie dier a kupenie plus zapojene neonov/lediedk/diod NIE JE CASEMOD"
    [OT]Aha... a co bys s tou skříní chtěl dělat? Jinak, tady toho bylo víc, než popisuješ - rozhodně za supr nápad považuju oddělání záslepek PCI a jejich nahrazení za to kovové síťování, to se mi fakt líbí. Jinak, jak jsem psal - co se má s tou skříní podle Tebe udělat, aby to byl casemod? [/OT]

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    [OT]Aha... a co bys s tou skříní chtěl dělat? Jinak, tady toho bylo víc, než popisuješ - rozhodně za supr nápad považuju oddělání záslepek PCI a jejich nahrazení za to kovové síťování, to se mi fakt líbí. Jinak, jak jsem psal - co se má s tou skříní podle Tebe udělat, aby to byl casemod? [/OT]
    [OT]no ja treba jednou mel dost zasadni case mod: PC v krabici od bot. kdyz sem zjistil, ze ta soutez bezi, tak sem si rikal ze bych to spachal znova, ale bohuzel jsem zjistil ze mi na tu zakl. desku chybi RAM takze by PC nebyl funkcni

EDIT: no ted me napada ze se tomu uz asi casemod ani rikat neda....[/OT]
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 14-09-2006 v 19:27

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední