reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zvukové karty a kodeky: Problém s nastavením mikrofonu

Neregistrovaný (0)|18.2.2008 19:53
Jméno tazatele: Tommy

Znění dotazu:
Dobrý den, mám problém s mikrofonem, tedy celkově se zvukovým vstupem do NB. Pokud např používám Skype, tak je mikrofon funkční, bez problému. ale pokud dám v ovládacích panelech->zvuky a zvuková zařízení-> hlas -> test tak při testování když mluvím do mikrofonu, tak mi není vůbec rozumět, hlas (jak bych to řekl) "protahuje" a splývá... nevím co s tím, věděl by někdo jak to opravit?

P.S. Vlastně proč to potřebuji je, že Win nastavení používá Counter Strike a rád bych používal mikrofon, popř kdyby někdo věděl jak donutit CS využívat jiné nastavení nebo něco takového

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
AMD Mobile Sempron 3400, zákl. desk. Navarro
1GB RAM, Ati Xpress Radeon 1100

Realtek HD Audio
v. 5.10.00.5273
zvukový kodek: ALC 883
Neregistrovaný (0)|21.2.2008 13:13
Tak co, nevíte co s tím? hmm já jsem už bezradný
ioannis (99)|21.2.2008 13:22
Zkus zvysit uroven hlasitosti mikrofonu v nastaveni zvuku. Skype si to umi udelat sam.
Neregistrovaný (0)|21.2.2008 14:02
to jsem zkoušel, když mluvím do mikrofonu, tak jsem slyšet dost hlasitě, řeknu-li jedno slovo je to fajn jde to, ale když řeknu větu, co větu dvě slova, tak už mi není rozumnět
Encore1106 (424)|21.2.2008 14:08
Podívej se u nastavení hlasitosti, jestli nemáš zapnutý Mic Boost (Zesílení mikrofonu) a případně to zkus vypnout, možná by to mohlo pomoci.
Neregistrovaný (0)|21.2.2008 14:18
tam jsem koukal jako první, a není to zaplé, raději jsem to teď znova zkontroloval a je to opravdu vypnutý... zkoušel jsem to různě štelovat až jsem to rozšteloval úplně a nešel mi ani zvuk, tak jsem odinstaloval ovladače, znova nainstaloval a problém je tu furt
ioannis (99)|21.2.2008 14:38
Zkus si pohrat(snizit) s nastavenim "Kvality prevodu vzorkovani", nekdy to pomuze.
zvuk.JPG
Neregistrovaný (0)|21.2.2008 14:49
tak jsem to zkoušel a když ho snížím tak se mi rozsype zvuk, když jsem to dal pro mé ucho na poslouchatelnou hranici, tak to dělá to samý... dodatek k tomu co to vlastně dělá-> ono to neprotahuje slova, dělá se ozvěna.