reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hairstile PC 2008 (stůl)

hairstile (4)|20.2.2008 20:30
Zdavim tak po delší době jsem se rozhod že zase předělám stůl na kompa...

...zatím pracuju na návrhu a momentálně to vypadá takhle...

něco málo k obrázkům:

- ten zelenej osmiůhelník bude osvícená vytrína a mám v plánu tam dát starý procesory, paměti atd. (bude to asi z plexi, barvu ještě nemám rozhodnutou)
- ty dva světelný kužely pod hlavní deskou jsou bodovky
- levý fochy jsou na tiskárnu a nějaký drobnosti, pod levou bodovkou bude skříňka a fochy napravo jsou na CD
- chtěl bych to udělat ještě tak o metr vižší...
- uvítal bych návrhy, připomínky atd.

a tenhle mám teť:

...starší fotka z reálu...

tequilla (1015)|20.2.2008 20:37
Design vypada skutecne nevsedne :thumb. Ta osvetlena vitrina by mi tam ale asi vadila (pri pohledu na monitor by svetlo zleva "tahalo" za oci). Take davam osobne prednost umisteni PC pod stul, ale je to jen otazka vkusu. Zda se mi tam take pomerne uzky prostor pro nohy.
hairstile (4)|20.2.2008 21:32
...no ja si myslim že to osvětlení moc "tahat" nebude, protože PC chci mít na stole a pří pohledu s křesla ho vidim, takže to bude zakrytý... (a samozřejmě nebude svítit pořád. Chtěl bych tam někam umístit ovládací panel na bodovky, neony atd.)
...a ta mezera je podle mě akorát (u toho co mám teť je mezera 53cm a na tom novym je 65cm kvůli křeslu)
johny__g (6387)|20.2.2008 23:49
Nelíbí se mi rovná přední hrana praconí desky. Já osobně bych udělal nějakou vykouslou, mám rád hlavně na pravé straně místo, kde si můžu položit loket když používám myš. Něco takového, ale to vykrojení bych klidně bral hlubší, nebo třeba asymetrické - vpravo víc místa (jsem pravák).
JaMiskater (18)|21.2.2008 00:45
Já jsem trochu nepobral, na co jsou tam ty bodovky do země? No a ta barva vitríny se mi moc nelíbí ale to bude asi věc vkusu.
pavel_p (993)|21.2.2008 18:04
Nevím, stůl mi přijde celkem tlustý - málo místa na nohy nebo vysoko klávesnice,
Pak mi chybí představa o měřítku. Jak tu někdo psal, to vykousnutí není špatné.
U starého stolu by mi vadil monitor příliš blízko. Jinak je to celkem zajímavé.
hairstile (4)|21.2.2008 19:22
...tohle mě dneska napadlo...

(ty dvě krabice nahoře jsou repráky)

...a tady jsou pro představu rozměry...

johny__g (6387)|21.2.2008 20:15
Nejsem si jistý že umístění těch repráků je zrovna ideální.
pavel_p (993)|21.2.2008 20:39
Výška desky 80cm už mi přijde dost, jestli si pořídíš 24" LCD tak se do stolu vedle pc asi vleze, ale ne uprostřed. Jinak mi to přijde hodně zajímavý :thumb.
Sieben (513)|21.2.2008 22:01
je to zajímavé a kde si to nehcáváš vyrábět?nebo si to skládáš sám?
Já bych to sice dokázal..ale dopadlo by to hůř než když pejsek s kočičkou vařili dort...:slug
hairstile (4)|22.2.2008 13:14
pro Sieben
...vzhledem k tomu že ten stul co mám teť sem si taky delal sám, tak u toho novýho to nechci měnit...
gobly (153)|11.3.2008 19:10
Tak tohle je fakt originalni!