reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HTC TyTN II - Rady zkusenosti

pas!k (3765)|21.2.2008 19:26
Mate uz ho nekdo? Po nekolikadenim patrani ve svete techto zarizeni mi to vychazi jako nejlepsi volba.

Nejake ty recenze

IDNES - Nová hvězda mezi komunikátory – recenze HTC TyTN II
MB Magazin
mech13 (5526)|21.2.2008 19:48
ma ho bratranek, kdyby byly nejaky konkretni dotazy muzu se ho poptat
pas!k (3765)|21.2.2008 20:01
Spis me zajima jestli treba neprisel na nejakou zasadni nevyhodu .. se ho zeptej co mu na tom pristroji vadi ...
mech13 (5526)|21.2.2008 20:12
no zatim vim ze mel TyTN 1 a toho se zbavil proto, ze kdyz jel na GPS pres modrozub tak to strasne zralo baterky - tak koupil TyTN II:)
co mu vadi na dvojce se poptam. tipuju ze na maila odpovi zitra (pokud neni nekde na cestach)
mech13 (5526)|22.2.2008 12:32
tak jo, uz se ozval

[QUOTE]nema to VGA, ale jinak jsem relativne spokojen .. vetsi zivotnost
baterky by neskodila, a oproti TYTN I tam neni blesk k fotaku (ne ze
bych s tim fotil, ale byla to uzasna baterka)

videl jsem nejake stiznosti ze kdyz zapnes GPS tak musis byt v pohybu,
protoze ma problem se zamerit kdyz jsi v klidu, ale toddle jsem moc
neresil .. kdyz si sednu do parku, nemusim vedet kde to presne seidm ..

takhle z hlavy me nic zasadniho nenapada, kdyz me napadne pisnu .. snad
jen se me nedari odinstalovat HTC home, ale jinak pohodicka .. ale tweak
Kaiser je super vec a hodne pomuze :)

a tedka jsem testoval novou operu 9.5 .. taky dobre :)

akorat to chce holt pripbrat nejake programky, stadnardni calendar nebo
adresar jsou dost na houby ...[/QUOTE]

a jinak kdybys mel tyden volna a chtel si pocist tak zde: https://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/25387-htc-kaiser-tytn-ii-tipy-triky-zkusenosti

EDIT: tak pry se v tom topicu na ce4you da cist tak prvnich 8 stranek, pak to modi vzdali
Jikra (20)|19.3.2008 10:31
Zdravim,

mam TyTN II, predtim jsem mel TyTN takze snad mohu porovnavat. TyTN II je o tridu vys nez predchudce, co se tyce zpracovani i vzhledu. Je o trochu tenci, ale tezsi! Ma jine rozlozeni tlacitek, ta maji lepsi chod. Display naprosto stejny. Neni VGA coz muze byt nevyhodou.
Interni GPS pouzivam i na geocaching a nezaznamenal jsem vyrazny problem proti externi GPS bez staticke navigace. Interni GPS je celkem citliva. Perfektni vec je quick GPS aplikace, ktera umi stahnout aktualni almanachy pres GPRS, takze se nemusi cekat nez se stahnout pres druzici. Tzn. ze se GPS chyti velmi rychle.

Nevyhoda nebo slabina, na kterou jsem prisel je klavesnice, ktera ma divny chod tlacitek. Dokud je klavesnice nova a dostatecne nepouzita, tak nevite, jestli jste klavesu zmackli nebo ne. Fotak ma lepsi kvalitu nez predchozi typ a to o dost, je i citlivejsi. Co se mi opravdu libi (ackoliv jsem necekal) je plugin HTC home. Kloubovy mechanizmus je celkem v pohode a problemy nedela. Co mne zklamalo nejvice byla kapsicka. Pouziva pasek na suchy zip a je to dost neprakticke proti kapsicce na TyTN. Navic je ta kapsicka hadrova budi ve mne dojem, ze se mnohem rychleji zaspini ci osaha. Ma povrchovou upravu neco jako brousena kuze a mista, kde se casto otira jsou jiz vylestena do lesku.

Musim rici, ze HTC nabizi docela sluzne stroje a uprimne nechapu, kdyz se podivam napr. na Nokii N95 a TyTN II co nabizi a kolik stoji, tak nechapu, ze si tu Nokii vubec nekdo poridi.

Jinak PDA chapu spise jako "polotovar", ktery si musi kazdy prizpusobit sam sobe pomoci pluginu a konfiguraci, tweaku. To samozrejme neni pro kazdeho a mozna je to duvod, proc lide kupuji drahe Nokie.

Pro pilne studenty anglictinare je velmi mnoho vycerpavajicich informaci na http://www.xda-developers.com
pas!k (3765)|19.3.2008 10:39
Jsem vlastnikem terpve treti tyden ale s nize popsanym souhlasim .. I me pristroj velice mile prekvapil . HTC home plugin je dobry ale nakonec jsem presel na spb Mobile shell 2.0 a spb home4. Tenhle software mi proste vyhovuje vic .. vyborne jsou tam resene napriklad kontakty a plochu si clovek muze upravit dle libosti osobne pouzivam prime odkazy primo z plochy kde mam vytahane casto pouzivane veci .. jelikoz je to me prvni pda ze zacatku jsem mel trosku problem se ve vsem orientovat a hlavne telefonovani pro me bylo utrpeni ale za dva tri dny se clovek do zarizeni dostatecne vzije ;) Klavesnici beru jako obrovske plus a i na nove s emi pise velice dobre .. jediny nedostatek bych videl v potvrzovacich tlacitkach ktere jsou spatne dosazitelne ve chvili kdy je dipslay vykloneny .. pokud ho ale nechate naplacato jsou i tato tlacitka dobre dostupna .. K zarizeni jsem dokoupil 8gb kartu sandisk ke ktere zatim nemam vyhrad .. soucasti baleni byla i miniaturni usb ctecka na klice a pokud na kartu potrebuji nahrat nejaky vetsi objem dat pouzivam ji a zatim zadny problem .. Takze celkove TYTN II hodnotim velice kladne .. BTW dik jirkovi za minirecenzi .. body uz jsem poslal ;)
Jikra (20)|19.3.2008 13:39
Diky za body! To se pocita. Ja bych jeste dodal silu tem, kteri si chtej PDA poridit, tak at vydrzi. Kdyz si jej poridite a poprve na nej sahnete, tak je to fakt utrpeni. Nejlepsi je vsak do toho skocit rovnou a nenosit s sebou telefon i PDA s tim, ze se to casem naucite. Znam par takovych lidi a po mesici pouzivani stale neumi PDA poradne ovladat a rikaji, ze to je slozite. Neni, je to jen jine. Telefon v PDA je defacto aplikace a tak by se na ni melo nahlizet.
Nejlepsi je rovnou pouzit PDA, par dni s tim valcit a pak jej uz nedate z ruky. Uz nikdy nechci telefon.

Argument, ze PDA je velike uz take moc neobstoji. Polozte se vedle sebe PDA a nejaky smartphone (treba Nokii N95). Budete prekvapeni, ze rozdil ve velikosti je temer 0.
pas!k (3765)|19.3.2008 13:43
Jj pro me by bylo dost nepohodlne tahat pda a jeste mobil .. proto jsem taky vybiral konkretne tohle pda kde je temer vse v jednom .. tel, organizer, gps
Janyk1 (997)|23.3.2008 19:48
K tytn 2 se občas dostanu(sám ho ale nemám), ale docela mě vadí, že se hodně často seká(windows no:(), musí se restartovat(taky na to má speciální tlačítko:D)jinak je to perfektní stroj, pár dílčích nedostatků,který si teď z hlavy nevzpomenu, ale vim že při použivani mi vadily není tak strašných, prostě prakticky perfektni stroj pokud si vyladite sw vybavu:)jo, ještě, že občas nenalezne wifi tam, kde třebas P990i jo:( klávesnice je dost dobrá(teda aspoň pro mě).



//ještě mě napadá iphone, neví někdo, jak se tím volá???to mě není jasný:)
Jerome82 (201)|28.6.2008 09:32
No,já osobně ho taky nemám,ale kámoš jo a jemu se to sekne zhruba v průměru obecně 1 do měsíce,jinak spokojenost,fotoaparát u něj nemá cenu řešit,ten se hodí na momentky,ale jako pracovní nástroj velmi slušný!!