reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou zvukovku s hw mixovanim? idealne pci-e

Loli (226)|22.2.2008 08:37
Jakou zvukovku poridit - nejde mi o hry a eax efekty, ale hw akcelarovane mixer vyzaduju. Jinak by teda jde o kvalitu zvuku a ovladacu - nemelo by byt nutny pouzivat cokoli jinyho nez control panel pro zvuk integrovanej ve vistach a ovladace musi byt bezproblemove pro vista x64.

Jako vystup z PC je normalni zesilovac a bedynky.

Libi se i Onkyo PCI-SE200, ale nevi vubec zaboha jestli ma hwmixovani a uz vubec ne jaky ma ovladace pro vista x64 (jestli vubec). A navic je do PCI a ne PCIe.
...No...Name... (586)|22.2.2008 08:54
[quote=Loli;93316]Libi se i Onkyo PCI-SE200, ale nevi vubec zaboha jestli ma hwmixovani a uz vubec ne jaky ma ovladace pro vista x64 (jestli vubec). A navic je do PCI a ne PCIe.[/quote]

Tak v tom případě nevim proč se ti líbí:notsure;)...Seznam mi nenašel ani žádný shop ve kterém by se prodávala,jak v čechách,tak i v zahraničí...Takže na ty ovladače pro Visty bych to u ní neviděl...NA vebu Onkya jsem taky nic nenašel...takže bych vybíral něco jiného...
Loli (226)|22.2.2008 09:35
No libi se mi proto, ze vypada po HW strance fakt vymazlene, ze bych veril tomu, ze to funguje.
Zoidik (1405)|22.2.2008 09:56
Díval jsem se po netu a nikde jsem taky neviděl obchod, kde by se dala kopit a nezlob se na mě, kupovat si něco jenom proto že to vypadá pěkne.... Radši kup nějakou takovouto http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=60746 a uděláš podle mě i lip.
Loli (226)|22.2.2008 10:01
Tak vidim, ze nic, tusim, ze ta xifi co si zrovna poslal ty ma nejaky trapko procesor a ne normalni xifi, ne?

A myslim si, ze prave podle toho vzhledu se to da dost dobre rozhodnout zdravim rozumem (Co se tyce hw) - kdyz se podivam na tohle
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=60746
a na tohle

...

Ta Xfi Audio by mohla byt asi tak na urovni integrovany, spis nez jako vubec prvni audigy, alespon tak odhadem mi to prijde. Spis normalni Xifi by slo, ale prijdou me proste predrazeny :(
Zoidik (1405)|22.2.2008 10:08
Mno podle počtu kondiků na PCB bych se rozhodně neřídil co je lepší a co ne. Poohlídni se po nějaké recenzi a rozhodni se podel toho. Ve spojení s kvalitními repráky tak i ta co jsem ti poslal bude znít dobře.
Loli (226)|22.2.2008 10:12
Sem koukal, ze do PCIe neni snad u nas nic, to je skoda, protoze zvukovu zrovna casto nemenim :(

A co to maudio revolution? Ma to envy24, kupodivu se pry pod vista x64 da rozjet. Hmm hmm, skoda toho klasickyho PCI, bych ji bral nekde za lepsi cenu i s tim PCI urco.

No co si tak pamatuju, tak to onkyo je prodle recenzi za peniz co stoji absolutne nej (ale recenzovali kvalitu vystupu, ne uz HW akcelaraci mixovani zvuku apod.).

Repracky mam nic moc - proste dva tripasmovy sloupy za cca 6k, ale i na nich jde rozdil mezi integrovanou a audigy trosku poznat - coz me pride fakt neuveritelny.
Loli (226)|22.2.2008 10:32
Je nekde nejaky test VYKONY teto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52356 karty? Vim totiz ze nejaky ty xifi sou fest osekany, tak by me zajimala konkretne ta audio verze

Nabidka zvukovek u nas je dost omezene, tak fakt ani nevim kde vlastne vybirat.
Loli (226)|22.2.2008 22:06
Tyjo ta audio verze xifi vubec nema EMU chip!!! Co to pak je za creative kartu. Nema ani via envy, takze bezi ne necem jako realtek snad?! Nechapu jak je vubec mozne, ze mi to tu dopurucujete?! Kdyz se v tom nevyznate, tak byste to mohli treba predeslat a pak az psat nejake bludy.

Alespon jde videt, ze rozhodovat se podle vzhledu se vyplati! Muzete si povsimnout, ze uz na zacatku jsem psal, ze mi karta prijde nejaka ochuzena ...

EDIT: tak na wikipedii pisou, ze je to vlasnte audigy SE (stejnej chip, ...) no a audigy SE je daleko horsi nez vubec normalni audigy ze ... vykon to tudiz bude mit uplne stejnej jako integrovanej kodek a diky absenci asia i adekvatni kvalitu vystupu - fakt doporuceni za vsechny prachy :)
...No...Name... (586)|23.2.2008 11:28
[OT]Pokud se chceš rozhodovat podle vzhledu a nadávat těm co se ti snaží pomoct,tak to si tohle téma nemusel zakládat a vybrat si jí sám...A taky ještě existuje tlačítko edit,takže příště se pokus to napsat v jednom příspěvku...[/OT]
ICEBOSS (3435)|27.2.2008 13:18
ano, audio je narozdil od prvniho low-end modelu music opravdu ochuzena, je to celkem znamy fakt.
pas!k (3765)|27.2.2008 13:22
[QUOTE=Loli;93557]Alespon jde videt, ze rozhodovat se podle vzhledu se vyplati! Muzete si povsimnout, ze uz na zacatku jsem psal, ze mi karta prijde nejaka ochuzena ...
[/QUOTE]

To jsou proste perly :)