reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nejde zvuk

Dandis1 (22)|23.2.2008 15:47
Koupil jsem si repro Logitech Z-5500 a hned mám problém. Nehrají mi zadní repráky. Při testu na bedýnkách mi šumí všechny v pohodě, ale na PC nic. Tam je při testu ticho. Zvukovku mám SB X-Fi a nastavenou na 5.1 ji mám. Nevíte někdo, kde by mohla být chyba?
kane.shw (1231)|23.2.2008 15:59
...vylučovací metoda... jiné repráky na pc jedou (třeba i obyč. 2.0, či sluchátka)? Ovladače zk na pc jsou v pořádku, případně aktualizované? Nastavení hlasitosti v softwaru od výrobce je v pořádku? Nerozumím formulaci "Při testu na bedýnkách" - zkoušel jsi repráky připojit i na jiný zdroj zvuku? atd...

Prošel bych pořádně přiložený software od výrobce zk, někdy je tam toho nastavování povíce, člověk snadno něco přehlédne ;)
Dandis1 (22)|23.2.2008 16:04
chyba je určitě někde na zvukovce. Ty repráky mají možnost testu bez jakéhokoliv zapojení k PC, DVD atd. To funguje. Předek i sub. hrají na PC výborně, jen ten zadek nejde. Opravdu už nevím kde hledat
OdMajkla (369)|24.3.2008 17:13
hned bych sem taky něco přidal. nainstaloval jsem novej systém, ovladače od desky a nejde mi zvuk na PC. při zkoušce v Realteku repro hrajou, ale jinak zvuk na PC vůbec nejde. otevřel jsem cd od základní desky v commanderu a našel realtek. spustil jsem instalaci přímo, a před koncem to vyhodilo chybu - viz foto. Nějakej nápad ?
Bez názvu.JPG
mech13 (5526)|24.3.2008 18:05
mas nasinstalovany ten patch na HD audio?
OdMajkla (369)|24.3.2008 18:32
No byl sem venku prohnat kočárek s miminem. Ted jsem k tomu sednul a otevřel v commanderu cd o desky a pak drivers/audio/32bit/2kxp/asussetup.exe, a po restartu zvuk jde v pohodě. tak nechápu. asi má deska svůj blbej den