Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Jaký si mám pořídit LCD monitor "19"

Nováček
    Registrace
    May 2006

Prosím o radu chci si koupit LCD a chci to prevážně herny,ale i take na vzhládnutí nějakého filmu.Něco jsme už přečetl,ale stale se nemužu v tom zorientovat.Porad te mi někdo,nebo něco doporučte.A hlavně aby to byl kvalitní LCD děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Dulezite je uvest cenovou relaci. Je jasne ze cena hraje velkou roli a cim levnejsi tim lepsi, ale dokud nebude stanovena horni hranice tak nevim odkud zacit.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Scorpion10
    Prosím o radu chci si koupit LCD a chci to prevážně herny,ale i take na vzhládnutí nějakého filmu.Něco jsme už přečetl,ale stale se nemužu v tom zorientovat.Porad te mi někdo,nebo něco doporučte.A hlavně aby to byl kvalitní LCD děkuji
    spise bych ti doporucil treba sirokouhly 20,1", i kdyz bude levnejsi, je to nesrovnatelny rozdil

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nazdarek,

ja sa teraz tiezt chystam kupit LCD konkretne ACER 19" AL1951Cs 4ms, je mi trosku luto ze nema PIVOT ale co uz. Ak mate niekto skusenosti s tymto monitorom dajte vedet.

Inac tiez mam trochu hokej v tych LCDckach niekde si precitas to inde zas hento. Neni nad skusenosti normalne bezneho uzivatela, tak ak mate nejake poznatky piste

Nováček
    Registrace
    May 2006

NO cenova relace je tak do 11 000kc.Acer se mi moc nezamlouvam mozna se mylím ale myslím si ze je to monitor na chvili chi aby to neco vydrzelo

Registrace
    May 2006

NO cenova relace je tak do 11 000kc.Acer se mi moc nezamlouvam mozna se mylím ale myslím si ze je to monitor na chvili chi aby to neco vydrzelo
    Presne tak, monitor je jedna z mala casti PC, ktera vydrzi dost dlouho (vemte si napriklad graficke karty). Proto si myslim ze setrit na monitoru se az tolik nevyplaci.
    Napriklad tento: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33791 je velmi dobry, ale bohuzel cenove je asi pro Vas az prilis drahy...
    Je tu dalsi moznost, napriklad tohoto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37303
    je zde je vsak jiz technologie TN (tzn. horsipodani barev a odezva je +- stejna jako u predchoziho typu).
    Acer bych v teto cenove kategorii nedoporucoval.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ten samsung se mi zamlouva je nekde nejaky test nebo mate nějake osobní zkušenosti??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

A hlavně aby to byl kvalitní LCD děkuji
    http://www.brightsidetech.com/produc...r37p_specs.pdf
    ale nevím, jestli je pro Vás cena přijatelná
    heh, to jsem nějak přehlíd, že se jedná o 19", tak sorry.
    Naposledy upraveno uživatelem Architect: 17-05-2006 v 18:58

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Architect
    http://www.brightsidetech.com/produc...r37p_specs.pdf
    ale nevím, jestli je pro Vás cena přijatelná
    heh.
    Pozor na OT. bavime se tu o monitoru a ne TV. Navic tema je o 19".

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hmmm?
    A co tento? SAMSUNG 17" LCD SyncMaster 940B

Preco si myslite ze Acer je chvilkova zalezitost? Ja si to skor myslim o samsungoch teda ze su viac poruchove, ale je to iba moj osobny nicim nepodlozeny nazor, a tiez je mozne ze som voci tej znacke negativne zaujaty

Ale rad si necham poradit.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hii a este som zistil ze na ten samsung je len 2 rocna zaruka konkretne na ten typ spominany vysie. Na ten acer 3 rocna

66 66 je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Pokial viem, tak Samsungy patria medzi tie kvalitnejsie, urcite lespie ako Acer a BenQ. Ale pozor, aj Samsung vyraba lacne monitory. Tie su potom podobne ako Acer a BenQ. Co sa tyka pouzitej technologie na zobrazovanie, Samsung pouziva jednu z najkvalitnejsich (zobrazovacie uhly, ...). Naprikld v Korei poskytuje Samsung zaruku na chybne body, co nerobi ziadny iny vyrobca nikde vo svete. Bohuzial, u nas (Europa) je zaruka len 2 roky.
    Skus si pozriet nieco drahsie od Samsungu, kedyzi boli taketo monitory oznacene s pismenom P (Professional), teraz neviem, ako to je...

Nováček Avatar uživatele V@sik
    Registrace
    May 2006

Kdyz uz je limit kolem 11k tak bych osobne zvazil neco vetsiho...daji se sehnat pomerne slusne sirokouhle panely...to kdyby to bylo i na filmy a ne jen na hry...

20" LCD Samsung 205BW

20" LCD Philips 200W6CS

Edit: osobni zkusenost s nimi nemam, vychazim ze specifikaci a znacky.
    Naposledy upraveno uživatelem V@sik: 20-05-2006 v 23:15

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od V@sik
    Tento monitor ma dost velke problemy spodsvicenim. Prava dolni 1/4 obrazu je vyrazne tmavsi nez zbytek. Je to vsak jedina vetsi vada na tom monitoru.

Nováček Avatar uživatele MICT14N
    Registrace
    May 2006

Ja ted taky schanim nejakej 19" LCD monitor v cene cca do 11 000 s DPH koukal sem na ty odkazy tady ale vetsina z tech monitoru podporuje Pivot a to je nepotrebuju spis bych ty usetreny penize za "noPivot" monitor chtel dat do lepsich parametru, neporadil by mi nekdo nejakej?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Jaký monitor na práci v kanceláři 24/27"?
    Od Magicie v sekci Monitory
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-09-2012, 20:30
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-05-2009, 10:52
  4. LCD: Jaky monitor do 15 000,- velikosti 26" - 30"
    Od koren3 v sekci Monitory
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 12:19