reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung 225MW - odešel dálkáč ?

PersonalComputer (107)|24.2.2008 17:37
Vlastním týden tento monitor/TV. Jsem s ním spokojen,ovšem když jsem jej dnes zapnul zjistil jsem že obraz se z 1680x1050 přepnul do nižšího rozlišení. Za pomocí rad ze sítě sítí jsem obraz přenastavil abych vzápětí zjistil že.... Přestalo reagovat dálkové ovládání ! Zkoušel jsem jestli nejsou špatné baterky ale nezdá se... Nemusí se dálkové ovládání k monitoru/TV nějak přihlásit ?
tgfh (2985)|24.2.2008 17:44
[quote=PersonalComputer;94006]Nemusí se dálkové ovládání k monitoru/TV nějak přihlásit ?[/quote]
Určitě ne. Z žádného úhlu nefunguje?
PersonalComputer (107)|24.2.2008 18:04
Zkoušel jsem baterky z ovládání k televizi, bohužel nefunguje to ani s nimi. Nechápu. Perlička na závěr-monitor je Made in Slovakia(zdravíme na Slovač) a ovládání made in Korea - žádná ČLR a přesto...
PersonalComputer (107)|25.2.2008 09:19
Divné - začalo to fungovat, jako by chod monitoru - televize ovlivňovalo PC ??? Když jsem totiž monitor zapnul byl nastavený na mód TV. Spustil jsem tedy Počítač a když nabíhal OS tak problikl na monitoru obraz a-přestal jít zvuk ! (Z vestavěných repráčků). Sáhl jsem tedy v panice po ovladači a ten dostal rozum, naběhl i zvuk.... Nyní to funguje tak jak má...
tgfh (2985)|25.2.2008 17:01
Fajn, kdyby byl zase nějaký problém, určitě se ozvi ;)
PersonalComputer (107)|25.2.2008 20:52
Tak už vím co to asi způsobuje-jakmile se zapne buď mechanika nebo větrák (prostě něco v bedně) vypadne na tu dobu kdy to hučí zvuk z TV i ovládání. Divné !
paja truhlik (10)|29.8.2008 06:08
ahoj mam taky tenhle monitor vse zatim funguje tak jak ma jenom mam trosku problem s tv vysilanim mam do monitoru natahnuty anteni kabel s obyvaku coz je asi 30 m. kablu jenze mam strašně slaby signal na nasi tv vpohode ale od te televize kemne hrozne nevite nekdo tady jaky zesilovac pouzit nato???? moc dekuji