reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Poškrábané LCD, jak spravit.

Bezy (17)|13.9.2006 11:32
Nedopatřením mi na jedno LCD spadla klávesnice a od nožky na panelu zůstal poměrně hluboký vryp v ochranné vrstvě/polarizačním filtru, je to dost vidět při světlém pozadí, nevíte jak by se to dalo spravit, přemýšlel jsem jestli by ten vryp nešel něčím vyplnit, díky za info.
Bezy
tequilla (1015)|13.9.2006 13:23
Obavam se, ze LCD je natolik citlive, ze uz to nicim nespravis. Tedy tak, aby to nebylo pri zapnutem LCD videt. :(
Hodilo by se neco jako ty korekcni pripravky na poskrabany lak na auta...bohuzel jsem nikdy nic takoveho na monitory nevidel a asi nikdy ani neuvidim.
Wlcheck (86)|13.9.2006 13:44
a neslo by pouzit neco na opravu poskrabanych CD ?
Bezy (17)|13.9.2006 14:38
Přestě tak, nějakej korekční přípavek, ale aby to nebylo agresivní...
Nejde o to aby to nebylo vidět, ale aby to bylo méňe nápadné.
Ještě nějaký nápad? :-)
a děkuji za reakce...
Wlcheck (86)|20.9.2006 12:39
Tak jsme to s kolegou zkouseli, nazev pripravku tam nebyl (koupil to kdysi jako velky bundle cisticich veci, bylo to tam a uz je polep bohuzel kaput). Meli jsme tam starsi notebook, poskozene kabely k display (takze casti obrazu nebezely), tak jsme "nasimulovali" to poskrabani. Po oprave to tam sice bylo stale videt, ale nebylo to tak kontrastni. Potiz je, ze se prodavaji i specialni pripravky, ktere ten plast jakoby doplni, potiz je ale potom to misto vyhladit (jinak by to fungovalo jako cocka). Neni problem toto udelat u CD (na to je masinka), ale to LCD nevim jak vylestit :(