reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Opera a Opera USB

Zoidik (1405)|26.2.2008 06:24
Zdravím pánové. Mám v celku blbej problem. Kdy jsem v práci tak používám Operu na USB disku a naprosto v pohodě přistupuji na SHW, tady na foru s vámi diskutuji no prostě pohoda. To samé je i s Operou kterou mám tady v práci nainstalovanou. Jenže když jsem doma, tak když chci přidat nějaký žvást, tak se mi vubec nenahraje... Pořád se načítá, načítá, načítá, načítá, načítá a nic, dělá mi to doma USB Opera, kterou používám v práci ( v pohodě ). To samé mi dělá i "pevná" Opera v doma. Z domu prostě nepřidám žádný příspěvěk. Nevítě někdo čím to muže být?

Domácí PC viz podpis, memtestem jsem projížděl cca 6 hodin.
PC v práci. P4 2,6GHz, 512MB Ram, MB asi nějaký intel.
Encore1106 (424)|26.2.2008 07:17
Co jíné prohlížeče, ty se taky nepřipojej?
A co ostaní stránky? Dělá ti to jenom u SHW a ostaní jedou v pohodě?
Zoidik (1405)|26.2.2008 07:21
Dělá mi to právě že jenom SHW. Jiné stránky jsou naprosto v pohodě. Jiné prohlížeče nepoužívám, ale zkusím IE7 jak mi to v něm doma pojede, snad si vzpomenu na heslo. Opera má právě správce hesel, takže v podstatě neznám ani jedno helso, ale někde ho dohledám.
Encore1106 (424)|26.2.2008 07:28
Mno, já používám FireFox, ten má taky správce hesel, ale hesla si neukládám od tý doby, co nosim noťas do školy... Vůbec nechat u nás na svym notebooku někoho bez dozoru pracovat se nevyplácí... )))

Jinak jestli máš možnost připojit se na chvíli na net třeba přes mobil, Wi-Fi, nebo prostě něco jinýho, tak to zkus, ať se vyloučí chyba u providera...
Zoidik (1405)|26.2.2008 07:45
[QUOTE=Encore1106;94548]Mno, já používám FireFox, ten má taky správce hesel, ale hesla si neukládám od tý doby, co nosim noťas do školy... Vůbec nechat u nás na svym notebooku někoho bez dozoru pracovat se nevyplácí... )))

Jinak jestli máš možnost připojit se na chvíli na net třeba přes mobil, Wi-Fi, nebo prostě něco jinýho, tak to zkus, ať se vyloučí chyba u providera...[/QUOTE]

Firefox ho má od jaké verze? Kdysi dávno jsem ho používal, ale opustil jsem ho, ted už nevím jaky to mělo přesně důvod. To tě plně chápu že se to nevyplácí. Osobně tohle neřeším, doma nikdo s Operou nemumí pracovat a v práci PC zamykám, takže fakt nemám obavu že by se mi tam někdo dostal a jsem taky jediněj kdo ji používá.

Jinak žádnou jinou možnost připojení nemám. než současnou. Pokud se nepletu, tak doma i v práci mám stejného poksytovatele ( O2 ). Leda zkusit jiný prohlížeč co to udělá. COž bych měl vědět tak asi za 8 hodin co budu doma. Pokud to pojede bez problemu, tak se ozvu, pokud ne, tak napišu zitra ráno. Ale kvuli jednomu webu co mi dělá doma problém nemám chut měnit prohlížeč nebo používat kvuli tomu jiny...

Pokud má někdo další nápady tak jsou vítány
Zoidik (1405)|26.2.2008 15:54
No jsem doma a teď píšu z IE7¨, odtud to jde naprsto v pohodě. Proč mi teda dělá brajgl opera kterou mám jako halvní prohlížeč?
Zoidik (1405)|29.2.2008 05:59
Napadá někoho něco, proč doma z opery nemužu tady na SHW psát? Ani z USB opery, ze které píšu ted.
Zoidik (1405)|12.3.2008 11:27
Nějak to tady zamrzlo :-) Doma mi sice SHW funguje pod IE, ale nechci ho používat. Jako hlavní mám Operu a chci ji využívat všude, ne že budu mít jeden prohlížeč na to druhej na to třetí na a čtvrtej na SHW. Prostě chchi operu na všechno
pas!k (3765)|12.3.2008 11:30
Zrejme si tva opera doma s necim nerozumi .. mrkni treba do prohlizece udalosti zda tam nenajdes nejakou stopu .. a co to vlastne presne dela ? Zkus v te opere vypnout javu atd trosku stim laboruj dokud nezjistis co tomu vadi .
Zoidik (1405)|12.3.2008 11:35
Když na SHW napíšu do diskuze nějaký slovo, tak se mi vubec nepřidá. Zkoušel jsem i USB kterou mám tady v práci a ze které zrovna píšu a taky nic. Doma jen vypnu proxy server a to je vše. Doma nic, v práci v pohodě. Jinak mám nainstalovanou v práci i normální operu a bez jakéhokoliv nastavování zapnu a jedu, to samé doma, jen na SHW nejedu.
kane.shw (1231)|12.3.2008 13:04
Dřív ti ty opery fungovaly v pohodě i doma? Nebo to zkoušíš až teď? Instaloval jsi novou verzi opery? Co odinstalovat operu, vyčistit registry a znovu nainstalovat?
Zoidik (1405)|12.3.2008 13:32
dřív právě že taky ne, ale nějak výrazně jsem to neřešil, nejnovější verze mám, u opery si to vyjmečně hlídám. Odinstaloval bych ji, kdybych našel soubor kde jsou uložené hesla, jelikož je všechny z hlavy neznám. Dost mě právě zaráží že mi nejede ani ta USBčková která v práci běhá v pohodě