reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

aol.com

ludekj (24)|26.2.2008 18:25
Mám jeden dotaz zkoušel někdo v poslední době se zaregistrovat na portál http://www.aol.com chci si stáhnout jejich antivirus a chce po mě registraci jenomže při vyplnění registrace mi to pokaždé hodí nějakou chybu že mám něco špatně nebo mě to presměruje na zcela prázdnou stránku:-) stalo se to i někomu tady??? Pokouším se tam regnout už asi týden ale pořád nic :-D
bags (232)|26.2.2008 19:00
jakou chybu hodi napis.

jinak registrovat se jen tak a stahovat zadarmo soft... :) no... jak je libo
ludekj (24)|26.2.2008 19:07
tak dříve tam byl za založení emailu u nich nějakej antivir od kaspersky(Active Virus Shield) deď davaj McAfee ale jen na rok a chybu to hodí většinou v hesle že se prý neshodujou :-) přitom dávám na 100% stejný :-) a nebo mě to hodí na uplně čistou stránku jako by se nic nedělo jen bílý list :-)
Petr S. (1220)|27.2.2008 08:31
Já s tím včera taky zápasil. Krutě zápasil, horší formulář jsem snad ještě neviděl. Podařilo se snad až za půl hodiny.

Problém je hlavně u telefonního čísla, které musí být ve tvaru xxx-xxx-xxxx. Další problém je u hesla, jakékoliv mi to nebralo. Nakonec to vzalo neco ve smyslu jjkkkjj (j cislo, k pismeno).

Jinak jsem to musel nakonec udělat v IE. Opera má problém se zobrazováním jejich potvrzovacích písmen, které se musí na konci opsat (ukazuje to pořád ty stejné).
bags (232)|27.2.2008 09:36
Ted jsem se zkousel zaregistrovat, vse bez problemu. Heslo radeji zadavejte bud jen z pismen nebo jen z cisel (nekombinujte to) ma byt minimalne 6 pismen/cisle dlouhy a max 16 pismen/cislic dlohy.

Zadna chyba nenastala (vyzkouseno Opera, IE7, FF 3b 3)
ludekj (24)|27.2.2008 18:57
celkem mě nejde do hlavy jak se jim podařilo udělat to tak aby to snad bralo jen vyvolená hesla :-D mě to pořád nejde :-)
Petr S. (1220)|27.2.2008 22:02
je to fakt. mě a ještě jednomu člověku to jiné heslo nebralo. nejdřív jsem zkoušel nějaké šestipísmenné slovo, ale podařilo se mi to až s výše zmíněnou kombinací.

bags: Možná máš novější Operu (já mám 9.22) - při prvním načtení ukáže obrázek textu pro opsání správný, ale pokud to zadáš blbě, tak se hned na další stránce ukáže ten samý...
bags (232)|28.2.2008 10:00
Petr S.: zkousel jsem 3 odlisne registrace ve trech prohlizecich a vsechny bez problemu...

stahnout pripadne aktualizace snad neni problem, prohlizece si aktualizuji prubezne, hned jak vychyzi nova verze

Nevim v cem mate problem, mozna je to individualni konfiguraci browseru - ja v brovserech nemam vubec nic zakazano, vse s defaultnim nastavenim. K cemu je neco omezovat, kdyz je FW a AV...

pokud chcete nejaky ucet na aol pro stazeni toho AV muzu mu testovaci ucet prenechat
Petr S. (1220)|28.2.2008 13:21
Ano, prohlížeče aktualizují automaticky, ale já chci mít nad vším kontrolu a proto to mám defaultně zakázáno. Aktualizuji vždy až jednou za čas. Teď už jsem dlouho neaktualizoval, takže se asi vážně bude chyba jen v tom.
ludekj (24)|28.2.2008 18:40
Pokud by jsi mi ten testovací účet přenechal byl bych ti vděčný chci to opravdu jen kvůli tomu antiviru :-D
Petr S. (1220)|2.3.2008 15:57
Tak co, už máš přístup k antiviru? Pokud jsi ten testovací účet ještě nedostal, můžu ti taky nějaký zaregistrovat. Aspoň získám praxi v registraci AOL, což se mi asi bude hodit. Ten Antivir s FW se mi teď nějak začíná dost líbit a budu ho asi do kompů, který občas stavím, dávat.

Tak mě tak napadá, nevíte někdo o nějakém jeho seriózním testu?
tequilla (1015)|2.3.2008 18:14
Zkouknul jste nekdo on-line demo na http://safety.aol.com/isc/securitydemo/? Docela jsem se u nej bavil...
Jinak muze nekdo kdo to ma napsat jake ma naroky na systemove prostredky a nejakou zkusenost z praxe? Dik.