reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Capture The Lag - Lanpárty 29.2 - 2.3.2008

pas!k (3765)|27.2.2008 10:11
Po delsich pripravach je tu konecne prvni akce tohoto razeni kterou jsem se rozhodl usporadat jeste s jednim kolegou z prace. Take bych chtel touto formou podekovat SHW ktere na tuto akci zapujcilo switch .. O co se vlastne jedna? Veskere podrobnosti je mozne se docist na http://www.czechonline.net. Navic jsem se rozhodl ze sem v prubehu te akce budu hazet nejake soty vcetne fotek tak se teste :) Pro pripadne zajemce nejake ty mista jsou jeste volna .. ale podotykam ze akce je pouze pro plnolete! :)
pas!k (3765)|29.2.2008 06:29
Takze je to tady ... dnes to vypukne za chvili vyrazime smer borkovany... po par infarkt akci v tomhle tydnu kdy jsme se dozvedeli ze starosta na nas zapomnel a slibil prostory i nekomu jinemu se vse zdarne prehouplo az do dnesniho dne .. vsechny krize byly zazehnany a snad uz tedy nic nebrani tomu aby akce mohla za par hodin zacit :) Nevim uplne presne kdy se nam podari zprovoznit net prvni report bych videl az na odpoledni hodiny :)) Pro zacatek jedna fotka z pripravy :)
priprava.jpg
pas!k (3765)|5.3.2008 19:10
V neděli 2.3.2008 kolem 9:30 dopoledne padnul poslední výstřel, monitory a lcd začali postupně zhasínat a chuchvalce kabeláže miznout. První Capture the Lag je za námi. Tento článek je pouze malé ohlednutí za třemi příjemně strávenými dny.

Na začátku bych rád poděkoval všem, kteří se zasloužili, ať už jakkoliv, na tom, že akce vůbec mohla proběhnout. Magazín svět hardware zprostředkoval zapůjčení switche u firmy 100 Mega Distribution, oběma velký dík. Firmě KOVO-PLAZMA s.r.o. ,která na akci zapůjčila 2 LCD, projektor a podílela se i na stěhování věcí pomocí dodávky. Velký dík patří také Tomáši Langerovi alias Máchalovi, který vyřešil spousty věcí ohledně místa konání, topení, sobotního oběda atd. a ediiemu, který zajistil výtečné pivo a celkově pomáhal s organizací. V neposlední řadě patří velký dík všem, kteří se akce zúčastnili a podíleli se na pohodové atmosféře, která celou akci provázela.

Na místo jsme po menších stresech a zpožděních dorazili v pátek cca v 9:30 a to v sestavě Já, Soty, Ediie, Kopin. Před Orlem už stepovali Rakovina Rohu a Harry .. chvíli po nás dorazil i Behemoth. Začal kolotoč přemisťování, vybalování, přesunování, zapojovaní, který trval pár hodin. V tomto mezičase dojeli i pánové z voda.cz, kteří obstarávali Wifi připojení. Vše probíhalo dle plánu, něco po poledni se začalo hrát. Někdy kolem čtvrté se začali trousit etečkáři a večer ještě dorazil sawi a hmmak. Narazilo se pivo a začala neřízená zábava. Hrál se převážně Counte strike: source a Flatout 2. Ve volných chvilkách se jen tak kecalo a popíjelo. Největší problém pátku byla zima, ale večer se nám podařilo roztopit a v noci už to bylo o poznání lepší. V sobotu kolem čtvrté ráno jsme začali odpadávat a šlo se spát. Spánek nám vydržel celé tři hodiny, v sedm ráno se vytáhnul projektor a začal se promítat Red Dwarf . Naprosto výborná věc na ráno, záchvaty smíchu nám pěkně roztáhly plíce. Po pár dílech Trpaslíka přišly na řadu nějaké Counter strike a Enemy territory videa. Kolem deváté se zase začalo hrát. Hlavním sobotním problémem bylo počasí, které nás na nějaký čas připravilo o elektřinu. Výpadek naštěstí trval pouze několik desítek minut. Počasí působilo velké potíže i wifi připojení, které mělo několik výpadků. Přes tohle všechno jsme se dokázali přenést a Orlovnou se ozýval řev, který doprovázel vynikající odreagování v podobě řezby zvané Flatout2?. Přišlo také na Enemy territory a Quake 3. Po nespočtech fragů, rozmlácených aut, kusů masa a headshotů, následovala další série Red Dwarfa, Simpsnů a It crowd. Záchvaty smíchu nebraly konce, prostě jsme popíjeli pivko, a chlámali se jak malé děti. Vytuhnul jsem někdy kolem půl druhé ráno, kdy mi mozek prostě přestal fungovat. V neděli jsme se začali probouzet kolem půl osmé. Někteří začali balit a někteří hrát. Kolem deváté nás zbyla hrstka vytrvalců, kteří dali posledního Quaka a začalo se definitivně končit. Něco po dvanácté jsme za sebou zavřeli dveře Orlovny. Reakce účastníků byly ve 100% kladné a to je hlavní důvod, který mi říká, že uspořádat CTL vol2 je jasná volba.

Pro ty co se chtejí podívat jak to na ctl vypadalo tady mam malou fotogalerii