reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přerušení komunikace s internetem

Andrasin (92)|27.2.2008 19:42
Na mém starém PC jsem mel ten problém, že třeba po půl hodině po připojení k internetu (ADSL) se mi objevila typická hláška (http://img227.imageshack.us/img227/5506/problemri7.jpg). Po zobrazení této hlášky bylo tak 2 minuty vse v pohode, ale po teto dobe se prerusilo spojeni s internetem (net se neodpojil, ale proste jen neslo komunikovat se svetem :)). Kdyz sem se pokusil net odpojit a znovu pripojit, system nereagoval a bylo tedy nutné restartoval pc.
Pak jsem koupil nový PC, nainstaloval win xp s jinými ovladači adsl nez byly ty predchozi, ovsem problem je tu stale. Ted uz to ale nenastakuje po pul hodine, ale treba i po peti minutach. Nevi nekdo cim to muze byt ? Zkousel jsem 3 ruzne verze ovladacu.
mech13 (5526)|27.2.2008 20:36
no zaprve by to chtelo vedet jaky presne mas typ modemu a za druhe uz ted je celkem jasny ze to bude USB modem... USB modemy sux, neni nad reseni pres LAN...
Andrasin (92)|27.2.2008 20:52
Jo jasny je to USB, presneji Well Asu 8000. Je to uz vereránek :(
trodas (1753)|27.2.2008 23:35
Kup si jiny modem, nebo ho rozeber a vymen mu kondiky za kvalitni Samxony.
Vsadim se, ze uvnitr jsou nejake hodne pofiderni kondiky a ze to kvuli tomu odchazi. A uz si nekupuj modem na USB ale na klasickou RJ45 ;)

Anebo si dal uzivej internetu jako prerusovane souloze :p ;)
Zoidik (1405)|28.2.2008 07:01
Nic neměň. Měl jsem ho doma a věčně jsem nadával. Asi máš ADSL od O2 co... Ja taky a upřimě tě lituji. Timto modemem podlož stůl který se ti kýva a kup si něco od D-LINKu. Jenže u nich někdy vyvstane problem, že z ničeho nic nefunguje net.... stačí restart, ale je to otrava taky, ale připojení co se týče vypadků je lepší
eraser (0)|28.2.2008 10:09
Kúp si 3COM ADSL modem/wifi-router a budeš mať svätý pokoj.
Andrasin (92)|28.2.2008 14:22
Od O2 to diky bohu neni, mam net od Volný, což tedy taky neni zadna slava. Ale z prispevku je tedy jasne ze koupi noveho se nevyhnu :) tak diky, po necem se podivam.
speedsnail (4876)|28.2.2008 14:45
Pokud neplanujes rozsireni na moc PC + treba wifi tak bych vzal nejakej pouzitej z bazaru. Mel by byt kolem 300-500 podle modelu.