Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 32

Téma: Dell 2408WFP

Nováček Avatar uživatele dumar
    Registrace
    May 2006

Dell UltraSharp 2408WFP
    Mam nabidku....Pokud sezenu 3 zajemce tak cena bude kolem 14300kc s DPH. Platci DPH maji , ale smulu....Coz je myslim celkem luxusni cena
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mozna bych mel zajem akorat mi neni jasna ta cenova politika, v USA stoji 700 dolaru to cca 12 tisic Kc, kdyz jdu na stranky dell.cz tak stoji 21 tisic s DPH? Naka kravina ne

jaky to ma panel S-PVA?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

slusny, ve svete se da sehnat i za 7 tisic

Lon Osmond, Mar 07, 2008; 09:34 a.m.
    Great monitor. There are a couple of guys selling these new on ebay. I got mine for $485 shipped. Lonny

Nováček Avatar uživatele dumar
    Registrace
    May 2006

nemam na tom ani korunu navic jenom ten manik co mi to nabizi ma 1000kc provizi , ale porad to neni spatna cena

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v pohode, cena kolem 14-15k by pro me byla ok. a jak to je s tim DPH? to k tomu nebude normalne faktura?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jinak vi nekdo v cem se lisi tento model od toho predchoziho, ktery byl recenzovan s hodnocenim GOOD na prad.de?

http://www.prad.de/en/monitore/revie...407wfp-hc.html

v te recenzi se mi libi ze se da v pohode pouzivat pri interpolaci na 1650*1080, proste pri tom mensim rozliseni, jsem trochu slepej, takze bych tohle asi uvital na 21 crt take pouzivam 1280x1024, vyssi mi vadi

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nováček Avatar uživatele Johnyn
    Registrace
    May 2007

Zdravim. Už ho někdo máte doma? Zkušenosti? už asi půl roku vybíram 24", nechci TN. Opravdu výběr je moc těžký, každý má své mouchy. Tenhle patří mezi ty, které se mi moc líbí. Ty první hodnocení vypadaj slibně, design taky super. Mít prachy, tak je jasná volba - EIZO. Ale takhle člověk hledá levnější variantu,i když ten Dell stojí taky dost. Ještě dobře vypadá ta Belinea (stříbrná :-( ), Benq - už dost starý model, ten Hyundai se podle fotek dosk leskne (rámeček, podstavec), NECa už snad nedělají černýho, LG žádnej zázrak. Snad se ještě nějaký letos urodí, jinak nevim. Dá se ten Dell koupit i jinde, než přímo od nich? Díky za reakce.

JN

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zakoupil jsem monitor Dell 2408WFP a všechny nešvary, které naleznete na webu jsou pravda.

- v levém horním rohu je backlight bleeding

- levá část monitoru je viditelně světlejší než pravá (není dle mého chyba podsvícení)

- monstrózní input-lag (60 ms) - tohle je pro mě naprosto nepřípustné (celkové ovládání je tímto o 50% pomalejší), přejíždím ikony atd.

- zelené halo okolo písma (pravděpodobně jen ve Vistech) - zřejmě jde spravit kalibrací monitoru pomocí sondy, ale kdo ji má doma, že?

- nepodařilo se mi nastavit barvy, tak abych s nima byl spokojen (dle ostatních fór nejsem zdaleka sám, komu se to nepodařilo)

Pravděpodobně se ledacos z toho, co jsem psal zlepší, až vyjdou nové revize, ale nechce se mi čekat. Mnou zakoupený kousek jde definitivně zpět.

Dokázal bych tomuto displeji odpustit skoro vše, ale ne input-lag. Přijde mi nehorázně sprosté, že se tato prodleva neudává ve specifikacích. Dražší LCD či jinou technologii budu kupovat, až tam nebude, žádná prodleva mezi myší a monitorem. Horkým kandidátem je pro mě teď Samsung 245b. Chci monitor na web grafiku a jsem odsouzen na TN matici, je to smutné, ale nedokážu tolerovat input-lag ani 30 ms, takže mi nic jiného nezbývá.

Pokud se mýlím, tak mě klidně vyveďte z omylu. Budu jedině rád.
    Naposledy upraveno uživatelem Blooodsucker: 19-03-2008 v 19:36

Registrace
    May 2007

Díky za odpověď a zhodnocení, i když mě zrovna nepotěšila.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ok takze Della si skrtam, nechci ho ,)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Škrtej, škrtej, neboť je to fakt koupě na prd. Od monitoru, který stojí něco málo přes 20 000 Kč bych čekal opravdu více. Kdyby nebylo input-lagu a nemožného nastavení barev byl by to super monitor. ŠKODA!

Registrace
    May 2007

Za ty prachy, co stojí, fakt radši půjdu do toho EIZA (S2431WH). Sice je to víc, než jsem původně chtěl utratit, ale věřim, že to nebude chyba.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Prodám tento monitor za 8900 Kč - při více zájemcích mohu slevit 500. Monitory jsou nové revize A01, výroba 10.2008. K monitoru není dodána faktura.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od mandus Zobrazit příspěvek
    Prodám tento monitor za 8900 Kč - při více zájemcích mohu slevit 500. Monitory jsou nové revize A01, výroba 10.2008. K monitoru není dodána faktura.
    ...az bude za 7500,- Kc tak napis.... vic bych nedal.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-09-2011, 13:59
  2. LCD: HP LP3065 vs. Dell 3007WFP vs. Dell 3008WFP
    Od happymaster23 v sekci Monitory
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 25-08-2010, 01:31
  3. Dell Vostro forum - pridejte se, mate-li notebook Dell Vostro
    Od Sislik v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 0