Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: LCD do 6400Kč s DPH

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od actionboy Zobrazit příspěvek
    Tak se rozhoduju mezi tim samsungem a LG. každý ma něco do sebe. LG větší kontrast a samsung jemnější body. tak nevím
    Poradim ti jen to aby ses neridil pouze tim co pise prodejce u prodavaneho zbozi .. pravda je temer vzdy .. nekdy trosku nekdy hodne jinde Dalsi vec jestli mas odezvu 2ms nebo 10 ms je uplne jedno .. rozdil nepoznas. .. A posledni vec .. nech si poradit od lidi co ty levnejsi lcd znaji a maji s nimi konkretni zkusenosti ..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v praci mam tenhle monitor, podle PDF je to MVA.

http://www.nec-display-solutions.co....et-english.pdf

Je tedy mozne ze MVA z roku 2002 je prijemnejsi na praci nez TN+ z roku 2008? No, vse je mozne ptam se protoze z tohohle x let staryho me oci neboli, zatimco ten samsung 223 je proste "jinej"
    Naposledy upraveno uživatelem hypetraxx: 04-03-2008 v 12:04

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

LG nakupuje panely od SAMSUNGU :-) tak jako tak asidobrá volba, ale u toho samsungu máš větší šanci na to že tam nebudou vandné pixely. Já mám tento samsung http://lcd-monitory.alza.cz/sirokouh...0-1-d63202.htm a jsem s ním spokojeny, ale když se vlezež s cenou do 22" tak ber ji.

Jinak udávaná odezva je GtG ( šedá - šedá ) do černé je to vždycky více. Jiank jestli máš 2ms nebo 5ms tak je to uplně jendo. Díříve jsem měl SAMSUNG SYNCMASTER 172X 12ms a žádné duchy jsem nikdy neměl a funguje do dnes bez problemu. Duchy by jsi mohl pozorovat s odezvou nad 20ms. Když začínaly LCD panely s odezvou okolo 30ms tak tam musely být. Okem nepostřehneš rozdíl mezi 12 a 16ms, tak bych si tím nelámal hlavu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no nic tak jsem prisel z prace a uplne vyblity barvy na samsung 223BW proti tomu starymu NEC v praci, a jelikoz uz me nebavi porad ladit jas a kontrast, tak ho pujdu vratit. aspon vim ze TN je fakt technologie na nic

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12