reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Mozilla firefox -stahovani

Rasty_CZE (49)|1.3.2008 10:04
Chci se zeptat jestli umi mozilla kdyz stahuje nejaky soubor a treba je vypadek netu tak jestli kdyz ho zacnu znova stahovat tak jeslti to znova navaze kde to prestalo nebo musim stahovat od zacatku.Mam verzi 2.0.0.12
a to myslim neumi.Coz je dost blbe mel jsem stazeno pulku stahovaneho souboru a musim ject od znova tak jestli nekdo vi jak to nastavit nebo nejaky plugin?
Pabler (425)|1.3.2008 11:16
Plugin na to daky je, ale daj si radsej FF3 beta 3, uz je to tam udajne zahrnute priamo, nie cez plugace
BlackFrog (563)|1.3.2008 11:26
Pokud vím tak tohle Firefox neumí, já žádný download manager nepoužívám, ale podívej se třeba tady: http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=download&kde=sw-win&search=Vyhledat
určitě si vybereš :)
Rasty_CZE (49)|1.3.2008 12:02
Jo diky ale strasne moc mi vyhovuje firefox takze chci u nej zustat.Takze v ty trojce by to melo podporovat jo?Uz je nekde ke stazeni?Kdyz je to beta je stabilni?
tgfh (2985)|1.3.2008 20:37
[quote=Rasty_CZE;95792]Jo diky ale strasne moc mi vyhovuje firefox takze chci u nej zustat.Takze v ty trojce by to melo podporovat jo?Uz je nekde ke stazeni?Kdyz je to beta je stabilni?[/quote]
Používám FireFox 3 Beta 3 (nedávno Betu 2) a je naprosto v pohodě :thumb
Betu 2 jsem měl od +/- 20.12.
trodas (1753)|1.3.2008 23:25
A muzes potvrdit/vyvratit/otestit, jestli to resume jako treha FlashGet umi...? :)
Martin F. (16)|3.3.2008 14:20
[quote=Rasty_CZE;95792]Jo diky ale strasne moc mi vyhovuje firefox takze chci u nej zustat.Takze v ty trojce by to melo podporovat jo?Uz je nekde ke stazeni?Kdyz je to beta je stabilni?[/quote]

Taky mám 3.0b3 a je stabilní, nemusíš se bát a zlepšení tam jsou, doporučuju.
Ale k Tvému dotazu, tu funkci co požaduješ nevím, já stahuju přes FlashGet (k FF si stáhni rozšíření FlashGot), doporučoval bych starší verzi, tzv. FlashGet Classic Version (link), ta spousta nových a zbytečných funkcí mi nějak nesedí.
Xaim (29)|11.3.2008 10:46
Pro download pod FireFox bych doporučil taky FlashGot (open source, umožnuje především výběr přes co stahovat). Takže hlavně využívám Free Download Manager (open source). Pro hromadné downloady určite DownThemAll. Pro PDF je tu možnost PDF-Download, i kdyz s FlashGot trošku duplicitní. Nedoporučil bych Orbit donwload (málo funkcí a nestahuje z některých zdrojů (tj stahne jen html)) a už vůbec ne nové verze FlashGet.
grapherX (888)|11.3.2008 18:50
Tak jsem udělal na svém PC jestli to jde na FF 2 . A bez problému. Nepoužívám žádné pluginy . A i přesto jsem zkusil dát stahovat soubor ze stahuj.cz asi v půlce stahování jsem vypojil net z pc . A dokud nevypneš FF tak si to asi uložil do paměti. Asi po minutě jsem to zpět zapojil a asi za 10 sekund opět navázal spojení a začal pokračovat v stahování.
Xaim (29)|11.3.2008 21:41
[quote=grapherX;99168]Tak jsem udělal na svém PC jestli to jde na FF 2 . A bez problému. Nepoužívám žádné pluginy . A i přesto jsem zkusil dát stahovat soubor ze stahuj.cz asi v půlce stahování jsem vypojil net z pc . A dokud nevypneš FF tak si to asi uložil do paměti. Asi po minutě jsem to zpět zapojil a asi za 10 sekund opět navázal spojení a začal pokračovat v stahování.[/quote]

Asi takto podobně fungoval i strarý IE4 a IE5, který si vlastně uvědomil že v TEMP má stejný soubor a navázal připojení. Jestě v době modemového spojení s 33,6kb/s to psalo neuvěřitelné hodnoty :), ale to nic nemění na faktu že schopnost navazovat spojení tyto prohlížeče nemají.