Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 50

Téma: Posouzení a návrh sestavy

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

ASUS - tichá a lacná...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Fakt jí mám koupit ?? někde jsem slyšel že s ní jsou problémy sice nejsem si jist jestli to byla 100% tato aler kdyby tam byli náký recenzea náký test

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

aké problémy?
    Ak si chceš vychutnať hry tak ju nekupuj...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od _FrOst_ Zobrazit příspěvek
    Fakt jí mám koupit ?? někde jsem slyšel že s ní jsou problémy sice nejsem si jist jestli to byla 100% tato aler kdyby tam byli náký recenzea náký test
    Jestli se ti líbí modrá barva, 2 DVIčka a hlučnější chladič, tak si připlať za Sapphire, jiný rozdíl tam není. A jestli si chceš zahrát nové hry na vyšší než nízké a střední detaily v 1280x1024, tak zapomeň že to půjde na kartě za 2000.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Tak to je opravdu objev roku ...dobrý zásek, teď si ten článek ještě přečti abys věděl o čem vlastně je, mám podezření žes nedošel dál než po nadpis
    Tak to prrr, ja to cetl cely, ale asi jsem teda debil, protoze mi to pripada, ze je ten procesor oproti C2D na nic Fakt sorry, ale autor to tak podava...

Zkoukl jsem ty odkazy na testy od Tebe, velice zajimavy. Nabizi se teda otazka, proc je E4500 o 60% drazsi nez E2160 kdyz tomu neodpovida rozdil ve vykonu?
    Naposledy upraveno uživatelem ICE_D: 02-03-2008 v 20:33

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ten clanek je obecne o dvoujadrovych procesorech, o vsech dvoujadrech

pentium dualcore je uplne to samy dvoujadro jako core2duo jen se lisi velikosti L2 cache

psal to eagle v dobe nez dvoujadra nasoupila, jeho nazory byly obcas kontroverznejsi...

to dualcore v nazvu proste nema nic spolecnyho E21x0

E4600 ma proste vic cache, nekde se to projevi. taky to muzou byt podarenejsi kousky ktere jdou lip taktovat nebo jim staci nizsi Vcore (rozhodne ale nemusi platit vzdy)

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    Nabizi se teda otazka, proc je E4500 o 60% drazsi nez E2160 kdyz tomu neodpovida rozdil ve vykonu?
    Protože si většina nezasvěcených lidí myslí že je to šunt, tak jako doteď ty Prostě marketing - trh je třeba nějak cenově rozdělit, že to občas neodpovídá výkonově, toho si každý nevšimne...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Z těchto tří je rozhodně "nej" ASUS EAH3650/HTDI 256MB GDDR3. Ten chladič vypadá slušně (účinnost/ticho) a ta cena vypadá ještě slušněji. Už vůbec neber tu s VRAM 512MB - zbytečnost (navíc drahá)!

Ale mám dojem, že jsi chtěl počítač i na hry - teenagrovskej PC. Neříkám, že si na této grafice hry nezahraješ, ale bude jí docházet dech dřív, než by sis možná myslel

Tedy už to tady zaznělo několikrát a já to jen zopakuju
    - kup raději Sapphire ATI Radeon HD 3850 512MB DDR3 nebo Gigabyte 9600GT 512MB DDR3.
    Naposledy upraveno uživatelem kane.shw: 02-03-2008 v 21:53

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

AMD ma smysl akorat do kanclu do nejakyho lowendu nebo do HTPC (levny dvoujadro). Jinak si ho do normalniho stolniho PC na hry koupi jen clovek, co chce za kazdou cenu drzet sve hloupe presvedceni AMD only a koupi neco mene vyhodneho a vykonneho.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

1.Takže na sestavě už jedu zatím jako p másle akorát si nevím rady se zobrazováním, když je u Widlí např Vítejte tak to mám červeně podsvícené to stejný je i u Mozilly u názvu stránky viz.: http://img.54.cz/images/543967-podsvic.JPG a taky hnusnej malej čtvereček v levo nahoře kterej mi tam skočil viz .:
    http://img.54.cz/images/615298-tverec.JPG

Nevíte někdo co s tím udělat ??

2. A také bych chtěl udělat nějáké testy mojí sestavy jsou na to nějáké další prográmky jako Everest atd ?
    Díky všem

Registrace
    Feb 2008

1.Takže na sestavě už jedu zatím jako p másle akorát si nevím rady se zobrazováním, když je u Widlí např Vítejte tak to mám červeně podsvícené to stejný je i u Mozilly u názvu stránky viz.: http://img.54.cz/images/543967-podsvic.JPG a taky hnusnej malej čtvereček v levo nahoře kterej mi tam skočil viz .:
    http://img.54.cz/images/615298-tverec.JPG

Nevíte někdo co s tím udělat ??

2. A také bych chtěl udělat nějáké testy mojí sestavy jsou na to nějáké další prográmky jako Everest atd ?
    Díky všem
    ad 1. - zkoušel jsi připojit jiný monitor? Na jakém monitoru (přesný typ) to máš připojené teď?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od kane.shw Zobrazit příspěvek
    ad 1. - zkoušel jsi připojit jiný monitor? Na jakém monitoru (přesný typ) to máš připojené teď?

Nezkoušel ale myslím že to všechno začalo až po nainstalování ovladačů grafiky a taky jsem přišel na to že když dám minimalizovat vše (logo +D) tak to zmizí ten čtverec ale když začnu dál používat tak tam hned naskočí jinak monitor mám Fujitsu Siemens 22" ScaleoView L22W-9

Registrace
    Feb 2008

Nezkoušel ale myslím že to všechno začalo až po nainstalování ovladačů grafiky a taky jsem přišel na to že když dám minimalizovat vše (logo +D) tak to zmizí ten čtverec ale když začnu dál používat tak tam hned naskočí jinak monitor mám Fujitsu Siemens 22" ScaleoView L22W-9
    Proboha používej tečky! Kdo to má luštit

A zkoušel jsi ovladače odinstalovat, zkontrolovat čtvereček a připadně znovu nainstalovat? Zkoušel jsi nejnovější ovladače 8.3?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od kane.shw Zobrazit příspěvek
    Proboha používej tečky! Kdo to má luštit

A zkoušel jsi ovladače odinstalovat, zkontrolovat čtvereček a připadně znovu nainstalovat? Zkoušel jsi nejnovější ovladače 8.3?
    Tak červený podsvícení už jsem pořešil teď nějak ten čtvereček. To podsvícení jsem vyřešil zapnutím ClearType, Já tu kartu nainstaloval z CD který u toho bylo přibaleno mrknu jaká tam je verze

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

No tak na tom CD jsou 8,1, a ten odkaz jak tam máš mi nefunguje

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: Posouzení herní sestavy
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-02-2014, 18:09