Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 50 z 50

Téma: Posouzení a návrh sestavy

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od _FrOst_ Zobrazit příspěvek
    Tak červený podsvícení už jsem pořešil teď nějak ten čtvereček. To podsvícení jsem vyřešil zapnutím ClearType, Já tu kartu nainstaloval z CD který u toho bylo přibaleno mrknu jaká tam je verze
    Tak na cd určitě nebudou nejnovější drivery... stáhni nejnovější 8.3 a nainstaluj je. Jo a nezapomeň před tím pro jistotu odinstalovat ty staré drivery

EDIT: ...tak to zkus tady http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=15316
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Jo a mlžu se zeptat když mám 64 Bit CPU tak tam musím dát ty Catalisty pro 64BIt nebo tam můžu dát ty normální, četl jsem že Vista 32Bit je mnohem lepší než 64...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od _FrOst_ Zobrazit příspěvek
    Jo a mlžu se zeptat když mám 64 Bit CPU tak tam musím dát ty Catalisty pro 64BIt nebo tam můžu dát ty normální, četl jsem že Vista 32Bit je mnohem lepší než 64...
    EE, to si pleteš, verze ovladačů se bere podle verze OS. Tudíž pokud máš Windows 32bit, bereš 32bit drivery

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Aha tak to jo teď už zjistit tedy jakou mám verzi OS ale asi 32 Jinak Díky moc

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Tak a oběvil se další problém: Když hraju nějakou hru tak najednou vypadne zvuk třeba na 5 sekund někdy i více a pak zase naskočí všechno samo od sebe jenže se mi to moc nelíbí. A taky Mi vždy z rezidenčních programů vyskakuje hláška : Připojen / odpojen konektor , nebo se podívám na připojený zařízení a ukazuje mi to připojen mikrák ale ten neni teda je možnost že jako mikrák zo bere webku ale to se mi zdý jako nepravděpodobný.A ještě navíc to ukazuje na přední zdířku a tam opravdu ale opravdu neni mikrák zapojenej .. Díky moc

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: Posouzení herní sestavy
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-02-2014, 18:09
  2. Sestavy, notebooky a PDA: Posouzení vhodnosti sestavy
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-05-2011, 21:41
  3. Sestavy, notebooky a PDA: Posouzení sestavy