reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lg L207wt-pf

:o) (102)|2.3.2008 12:43
Jak běhá tento monitor?
Intri (3490)|2.3.2008 13:12
Nic moc, 60 metrů za 8 sekund...

Jak jsem se koukal zběžně, recenzi jsem na něj nevygooglil, ale podle parametrů to bude prostě normální LCD monitor se všemi výhodami a vadami, které z toho plynou.
grapherX (888)|11.3.2008 15:02
Obyčejný monitor. S atraktivním vzhledem a dobrým kontrastem. Osobně se mi zdá lepší monitor Samsung 2032BW , který má lepší vzhled dobré parametry, a kladné odezvy z uživatelských recenzí.
hanacius (4)|13.3.2008 08:14
Ahoj,
tento monitor jsem pořídil inulý týden a už jsem ho poslalna reklamaci :(
monitor měl nějak rozhazené barvy (hlavně červenou)...I při běžném brouzdání v XP byli v oknech viditelné hnusné červené šmouhy, které ani v OSD menu vyladit nešli...A o filmech ani nemluvím. Sbemenší tmavý záběr a červené ěmouhy - to samé při hodně světlých scénách. Zkoušel jsem několik verzí ovladačů od karty i monitoru ale nic nepomohlo. Na forech jsem se dočetl o změně nastavení firmwaru v servisním menu ale ani toto nepomohlo.
Návic se asi po třech hodinách provozu objevili 4vadné pixely takže reklamace byla jasná volba...

Rozhodně si nemyslím že je LG špatný monitor co se týče parametrů, ale nejspíš jsem narazil na fakt špatný kus... Ale říká se že LG jsou dost poruchové a u mě se to jen potvrdilo, nechci nikomu nic vyvracet ale už bych do LG nikdy v životě nešel (ikdyž po jedné nemilé zkušenosti)...

Budu řešit raději Samsung
tgfh (2985)|13.3.2008 10:02
LG kupuje obrazovky Samsung
:o) (102)|13.3.2008 13:23
Dik ...
taky jsme uvazoval (i) o Samsungu
no asi vemu 22'' Samsung 2232BW