reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

dvd prehravac

peto666 (3)|3.3.2008 12:07
zdravim kupil som si gogen 607 dvd prehravac....podporuje 5.1 zvuk..lenze problem je v tom ze reproduktory idu, ale len ked pozeram dvd podporujuce 5.1 zvuk..ak dam hudbu alebo alebo avi film....tak idu len predne a subfower..zadne a center nejdu...pokial sa nemylim mali by ist..sice nie priestorovo ale mali, v menu som sa hral zo vsetkymi polozkami...a nepomohlo,z prehravaca je este digitalny audio koaxial vystup...ale na reprakoch je analogovy vstup...existuje niaky sposob ako dekodovat digitalny na analogovy signal?...alebo poradite ine riesenie? dakujem vopred za odpoved
eliw (15)|4.3.2008 10:46
Ani v digitálu ten "prostor" nebude, když není v originálu, takže nevím, jak bys to chtěl takto jako "obejít". Jedinou možností je podle mne, že by se to samé, co se posílá dopředu poslalo i do zadních (tak jsi to asi chtěl). Ale to by muselo být možné nastavit někde v menu a jelikož jsi to nenašel, tak to prostě nejde.... Toť bych řekl já.
johny__g (6387)|4.3.2008 11:39
Když je nahrávka jen stereo, tak je jasné že to bude hrát stereo. U PC to jde nastavit v SW přehrávači nebo ovladačích, pak se posílá zvuk do všech výstupů, ale pokud to tento DVD přehrávač neumí (nastavit v menu), máš smůlu.
peto666 (3)|4.3.2008 12:35
ze to hrat priestorovo nebude to je mi jasne....takze riesim to aby to hralo trebarz len stereo ale aby aspon vobec sli aj ostatne reproduktory...inac som celkom spokojny...akurat mi vadi ze usb nenajde ntfs pamete a a ked pozeram niaky avi film s malym rozlisenim tak to roztiahnem na celu obrazovku pomocou zoom...ale ten napis tam ostane takze sa to takto neda pozerat.....ale inac som spokojny s tymto prehravacom
peto666 (3)|4.3.2008 14:02
teda akoze mozem zapojit lavy predny a zadny na rovnaky vystupo podobne aj pravy.....ale z centrom nic nespravim...jedine ze pojde zneho bud lavy alebo pravy zvuk sterea co je dost blbe
Decibel-es (21)|4.3.2008 15:09
Hledej funkci Dolby pro logic, nebo DTS neo 6 nebo all chanel stereo. Jinak máš smůlu :-)