reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MP3 přehrávač Teac

slavick (77)|3.3.2008 22:39
Zdravíčko,
chci si pořídit nový mp3 přehrávač. Zatím mám vybrané tyhle tři favority:

Teac MP-380: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45043
Teac MP-390: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51053
Teac MP-450: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44269

Asi nejvíc se mi zatím líbí 390 a 450, ale nevím, který si vybrat. Spíš mě zajímá, jestli má s nimi někdo zkušenosti.

Díky moc.
...No...Name... (586)|4.3.2008 06:05
Zkušenosti nemám...a ani sem o těchto přehravačích moc neslyšel...Já bych raději kouknul na jiné značky.Kolik chceš investovat?Jaké chceš funkce?

//A empétrojku určitě nehledej v CzC,tam bych jí ani já nekupoval...a to už je co říct;)
Zoidik (1405)|4.3.2008 06:08
V jednom tematu se tady řešila rychlost USB... k dispozici byla flashka a nějaky MP3 přehravač od Taecu.... KDybych to našel tak bych ti hodil link.... Jedná se o to, že ten teac je hrozně pomalej na kopirování dat. Takže bych se spíše zkusil poohlednout po jinem. Jak máš tady ty linky, tak ani v jednom nepišou přenosovou rychlost. USB2.0 je sice pkěné, ale nic to neřekne

EDIT : tak jsem to našel. Podivej se sem, je tam zmínka o tom MP3 přehravači teac https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/14952-rychlost-usb-flash-disku TomasOxx má tuhle TEAC MP-222 2GB

Zkus to zvážit jesli má význam kupovat od TEACu přehrávač
slavick (77)|4.3.2008 10:16
[QUOTE=...No...Name...;96756]Zkušenosti nemám...a ani sem o těchto přehravačích moc neslyšel...Já bych raději kouknul na jiné značky.Kolik chceš investovat?Jaké chceš funkce?

//A empétrojku určitě nehledej v CzC,tam bych jí ani já nekupoval...a to už je co říct;)[/QUOTE]

No já jsem původně do CzC nešel hledat mp3, ale když už jsem tam byl, tak jsem se kouknul :) Jako vesměs ty funkce, co má Teac, by mi stačily. Nemáš tip na nějaký e-shop nebo i kamenný obchod, kam se mrknout?
slavick (77)|4.3.2008 10:18
Díky moc za link. Kouknu na něj. O rychlosti nebo spíš pomalosti jsem se něco dočetl na netu a pak taky spoustu protichůdných názorů, někomu se líbí, jíný na něj nadává. Ale spíš to byly výkřiky s nulovou vypovídací hodnotou jako např.:"Teac je šmejd."

A právě, že se mi líbějí i designově.
Maximus12 (763)|4.3.2008 10:41
No já s Teacem a jeho MP3 přehrávači mam zkušenost a to nemilou - zažil sem asi 10 kusů u MP3 typu 111 klasicky levný mp3 přehrávač, kde po určité době prostě vypověděl službu vlivem špatného softwaru. Ten přehrávač napsal jen po zapnutí Hello a to bylo vše a víc se s ním nedalo dělat. Docela to byl otravný proces pač se to buď muselo posílat na reklamaci (vyreklamovali to) nebo se musel dělat u některejch update firmwaru. Jako hroznej haluz a jak sem do té doby docela značce Teac věřil tak nějak - teď bych si od něj patrně mp3 nekoupil a podíval se po solidnější značce.
...No...Name... (586)|4.3.2008 11:04
Jako značku bych volil Samsung, Creative nebo Emgeton. A co jsem v poslední době četl, tak bych doporučoval Redstar (recenze na TV Freaku).

//A sluchátka budeš taky kupovat?Pecky,špunty,uzavřená nebo otevřená?
dkas (193)|4.3.2008 16:56
Osobně mám jeden levný MP3 od Teacu a mám zkušenost i s tou MP-380. Co k tomu dodat? Snad jen, že to odpovídá ceně. Používají pomalý paměti, takže ta rychlost kopírování opravdu na USB 2.0 může zapomenout, ale jinak to zatím drží. Já jsem tedy celkem spokojenej, protože jsem od toho moc nečekal ;)
slavick (77)|5.3.2008 09:53
Díky za tipy. Já zase tak moc zvukově náročný nejsem, takže kolikrát si vystačím i s dodávanýma sluchátkama, ale možná si koupím jiná. Je fakt, že Teac má jenom 2,5 jack, z čehož taky nejsem moc nadšený. Ale jak říkám, já zase tak moc náročný nejsem :)
slavick (77)|5.3.2008 17:26
...No...Name...: Jak jsi psal, že by jsi si v CzC nekupoval empétrojku, tak proč? Jen tak mě to zajímá, abych věděl, proč tomuhle vyhnout.

Jinak asi mám vítěze :) A je jím Creative Zen V Plus. Nějak si mě získal. Případné názory opět vítám :)

Jo a díky moc všem za názory na Teaca.
...No...Name... (586)|5.3.2008 18:04
Jen kvůli výběru...pokud ale chceš ten Zen,tak ten tam asi mají.Takže pokud není nějaký rozdíl v ceně,tak ho kup tam...U CzC mají totiž bezproblémové reklamace...to jen pro nejhorší případ...Ale Creativ patří k těm lepším,takže to snad nebude potřeba...

A jinak...Dobrá volba
slavick (77)|5.3.2008 18:12
Aha, tak to jo. Právě jsem nevěděl třeba, jak jsem to s těma reklamacema, protože jsem zatím neměl tu čest něco u CzC reklamovat.

Nevím, jestli tam Creative mají, to se musím kouknout.

Díky moc za rady.