reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AVer TV Hybrid+FM ExpressCard Slim HC81

okleger (83)|4.3.2008 18:05
Zdravím. Mám kartu AVer TV Hybrid+FM ExpressCard Slim HC81 a bych byl s ní velice "spokojen", ale zdá se mi, že mám problém. Spustím-li televizi(kartu) mám hezký obraz, však po cca 5 minutách se mi začíná "ztrácet signál" až obraz úplně vypadne, zrní(však zvuk, i když s častějsími výpadky a pochybné kvalitě:) běží dále). Doba kvalitního příjmu je tím delší, čím déle jsem kartu nepoužíval... Že by příčinou bylo přehřívání této karty? V případě rádia se situace opakuje, nejdříve skvělý zvuk, časem však "signál upadá". Nemáte prosím Vás někdo nějaké zkušenosti s touto kartou? Nechce se mi ji moc reklamovat(mám ji totiž z tsbohemia a on přístup těch lidí nepatří mezi výběrový:))
ICEBOSS (3435)|5.3.2008 11:56
Zkus na ni foukat vetrakem ;o) Kdyz to pojede, tak se prehriva :), i kdyz to jsem jeste nevidel :)
okleger (83)|5.3.2008 21:28
Rád bych na ni foukal, ale když je celá v express card slotu tak by to asi moc účinek nemělo:)
Mimochodem když položím prst na její kovové konektory (pro připojení redukce antény a S-videa,kompozitu,...), jde docela znatelně cítit, jak je horká. I přes plasty notebooku cítím, že se pod nimi něco oproti zvyklostem zahřívá:)