reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jak nastavit??

Niickll (121)|6.3.2008 20:00
Zdravim. Budu vypadat jako uplna lama ale nevim si rady :-((
Mam tyhle repraky http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400850U8000FDW
a tuhle zvukovou kartu http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008P000000BRX

a ted muj problém.. když zkouším v ovladačích M-Audio jak hrajou jednotlivě repraky...tak mi zadní repráky, center a subwoofer vubec nehrajou...hrajou jen ty dvě přední a ja nevim kde je chyba.. pls poraďte
Klingacikx (1545)|6.3.2008 20:03
Máš v ovládačoch nastavený zvuk 5.1?
Niickll (121)|6.3.2008 20:05
[QUOTE=Klingacikx;97503]Máš v ovládačoch nastavený zvuk 5.1?[/QUOTE]

mám i v ovladacich panelech
Niickll (121)|6.3.2008 20:06
zadni repraky a center vubec nehrajou
Klingacikx (1545)|6.3.2008 20:10
Skúšal si ich dávať aj do iných zdierok? alebo nemáš ich softvérovo stlmené?
Niickll (121)|6.3.2008 20:16
mám to všechno tak jak to má byt >:o uz sem to kontroloval asi 5x
Niickll (121)|6.3.2008 20:17
a :-D uz hrajou cosi sem tam nastavil a uz jedou:-O ale přece jen..jak zjistim že to mám spravně nastavene..myslim tim efekty atd.
...No...Name... (586)|6.3.2008 20:32
Zadní repro nehraje nejspíš proto že nemáš nastavený žádný efekt.Já mám nastavenou 4,1 a taky mi zadek na začátku nehrál...Takže si tam nastav CircleSurround a už by mělo hrát všechno jak má...je to tak?



A dej si to na music.Ta cinema je taková divná.Já to sem dávám jen pro příklad nastavení 5.1
trodas (1753)|7.3.2008 00:50
A máš připojeny všechny tři kablíky do zvukovky vzadu? ;)

Já vím, že to může znít blbě, ale je třeba ten zelený kablík dát do zelené zdířky (L + R), oranžový dát do oranžové zdířky (LR + RR) a ten černý dát do černé zdířky (C + W) ;)

Na reprácich zapnout 5.1 vstup signálu a zkontrolovat v ovládacích panelech jak windows, tak zvukovky, že je vše na 5.1 ;)
Niickll (121)|7.3.2008 06:40
[QUOTE=...No...Name...;97519]Zadní repro nehraje nejspíš proto že nemáš nastavený žádný efekt.Já mám nastavenou 4,1 a taky mi zadek na začátku nehrál...Takže si tam nastav CircleSurround a už by mělo hrát všechno jak má...je to tak?



A dej si to na music.Ta cinema je taková divná.Já to sem dávám jen pro příklad nastavení 5.1[/QUOTE]

jo jo hraje. a takhle to maš nastavene i ty? protožeee jak to tak mam nastvane tak neslyšim moc ty zadni
...No...Name... (586)|7.3.2008 07:58
Když nastavíš CircleSurround tak zadní repro hraje jen efekty...To je tipické nastavení 5,1.Pokud cheš aby ti zadní repro hrálo to samé co přední,tak zkus nastavit nějaký jiný mód...Mám za to že to bylo X a nějaké číslo,ale přesně ti to neřeknu,protože nejsem doma...Domů se dostanu kolem 1,takže si s tím zkus pohrát a když nic nevymyslíš tak sem ještě napiš...Já ti to pak řeknu přesně...

A mojí 4,1 mam nastavenou taky na CircleSurround.To je podle mě lepší než aby ti hrálo všude to samé...Třeba včera jsem hrál NFS a poslouchal jsem u toho hudbu.A v té písničce pak párkrát někdo zabubnoval.Zvukovka to zahrála ale jen za zadní repro a já jak na ten "zadek" nejsem zvyklý,tak jsem se začál otáček...a naboural jsem:(.Takže jak na hry a filmy,tak i na muziku je to luxus...

//Tak je to X2
Niickll (121)|7.3.2008 15:43
[QUOTE=...No...Name...;97629]Když nastavíš CircleSurround tak zadní repro hraje jen efekty...To je tipické nastavení 5,1.Pokud cheš aby ti zadní repro hrálo to samé co přední,tak zkus nastavit nějaký jiný mód...Mám za to že to bylo X a nějaké číslo,ale přesně ti to neřeknu,protože nejsem doma...Domů se dostanu kolem 1,takže si s tím zkus pohrát a když nic nevymyslíš tak sem ještě napiš...Já ti to pak řeknu přesně...

A mojí 4,1 mam nastavenou taky na CircleSurround.To je podle mě lepší než aby ti hrálo všude to samé...Třeba včera jsem hrál NFS a poslouchal jsem u toho hudbu.A v té písničce pak párkrát někdo zabubnoval.Zvukovka to zahrála ale jen za zadní repro a já jak na ten "zadek" nejsem zvyklý,tak jsem se začál otáček...a naboural jsem:(.Takže jak na hry a filmy,tak i na muziku je to luxus...

//Tak je to X2[/QUOTE]

jo dobře diky moc...a je jeste neco co bych měl třeba vedet? neco podstatneho?
...No...Name... (586)|9.3.2008 15:07
[QUOTE=Niickll;97798]...je jeste neco co bych měl třeba vedet? neco podstatneho?[/QUOTE]

Pohraj si s nastavením a přijdeš na to sám...