Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Rádio na TV kartě

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

zdravim, mam takovy problem. deska MSI K9VGM-V a TV tuner Leadtek DTV 2000H. Temer vse funguje jak ma, ale pokud si pustim radio, nemohu zvuk upravovat na ekvalizeru v ovladaci zvukove karty. Pro upresneni. karta je spojena se zvukovou kartou audio kablikem. Zvukovou kartu pouzivam integrovanou na desce - kodek HD audio (AC97) . Podotykam, ze jinak equalizer funguje bez problemu. Vyzkousel jsem jeste desku Gigabyte s chipsetem nForce 560, nicmene bez uspechu a jeste jsem pouzil taky jinou zvukovku ne onboard, ale Creative Audigy SE. Taky nic, radio si vesele hraje, ale equalizerem nemuzu upravit. Dekuji predem za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

To ani neries! Pretoze z tv tuneru ti ide do zvukovej karty analogovy signal ktory vecsina zvukoviek nedokaze upravovat pridavanim akychkolvek zvukovych efektov a ekvalizerov. Mozes len pridavat a uberat hlasitost. Mozno nejaka drahsia a profesionalnejsia zvukovka by ti tento problem vyriesila :-)

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

predpokladam, ze to tedy vyresim jedine tv kartou, ktera taha zvuk pres pci rozhrani.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No teoreticky by to malo tak fungovat ale pre istotu sa este niekoho na to spytaj.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

ok, vyzkousim dam vedet, diky zatim za radu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

neni za co

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jiziii
    Registrace
    Feb 2008

Mám taky Winfastku a když prohrabeš v nastavení a vozkuošíš audio vstupy a výstupy tak bys to měl zprovoznit já to musel nastavit na přehrávač CD

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

takze karta Hauppauge WinTV HVR-1100, ktera taha zvuk pres pci a je po problemu. dekuji vsem za rady.
    2 Jiziii: zkousel jsem opravdu vse mozne, tedy clovek je pak uz poplantany :-) , ale myslim ze jsem zadnou moznost nevynechal a nedarilo se. Kazdopadne orech vyresen, jeste jednou diky

Podobná témata

1. radio přerušování
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-10-2010, 16:47
  2. radio
    Od bedane v sekci Internet
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-12-2009, 20:18
  3. on-line rádio LAST.FM
    Od Sikil79 v sekci Volná témata