Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Jak a čím demuxovat Transport stream

 1. #1
  Nováček
  Registrace
  Mar 2008
  Příspěvků
  23

  Vážení,obracím se na vás s tímto dotazem:Jak rozdělit(demuxovat) jednotlivé televizní programy obsažené v jednom TS.transport streamu (je nahrán interní počítačovou DVB-T kartou Winfast Leadtek 2000).Sledovat se jednotlivé programy (včetně rozhlasových) mohou bez problémů přes VLC media player – funkce navigace.Po sledování různých diskuzí jsem vyzkoušel PVA Strumento,ale vytvoří se mi pouze jeden obrazový soubor (přepíši na .mpg),ale je to jen jeden program,který si ještě nemohu zvolit.Potřeboval bych,aby se mi transport stream rozdělil na jednotlivé programy.Jestli bude obrazový a zvukový soubor u každého programu zvlášť snad nevadí,střihový program Ulead Videostudio by to měl zvládnout ( dostali jsme ho k DVB-T tuneru Winfast Leadtek 2000)U ProjektuX je prý obtížná instalace,tak snad něco jednoduchého,pokud je.Předem děkuji.
  Odpovídat lze po přihlášení

 2. #2
  Občasný diskutér Avatar uživatele kocourleo
  Registrace
  Dec 2007
  Příspěvků
  110

  Zkus ProjectX
  Odpovídat lze po přihlášení 3. #3
  Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
  Registrace
  Oct 2007
  Příspěvků
  1,773

  Svého času jsem na to používal HDTVtoMPEG2 prográmek:


  Stáhnout se dál zde: http://www-personal.umich.edu/~balazer/HDTVtoMPEG2/
  Odpovídat lze po přihlášení

 4. #4
  Občasný diskutér Avatar uživatele kocourleo
  Registrace
  Dec 2007
  Příspěvků
  110

  Programu ProjectX se nelekej, jen nainstaluj Javu (pokud ji už nemáš - třeba odtud http://java.com/en/download/index.jsp ) a pak si stáhni samotný ProjectX.

  http://www.doom9.org/Soft21/DigiTV/ProjectX_0.90.4.zip

  (pokud tento přímý link nepojede, vlez na doom9.org a vyhledej ProjectX)

  Rozbal ProjectX_0.90.4.zip do adresáře a program samotný spustíš poklepáním na soubor ProjectX.jar. Stručný návod najdeš třeba zde https://www.tvfreak.cz/demux-a-strih...v-projectx/705 a nebo v english zde http://www.doom9.org/index.html?/Dig...-fullguide.htm
  Odpovídat lze po přihlášení

 5. #5

  bwd bwd je offline
  Nováček
  Registrace
  Feb 2007
  Příspěvků
  1

  Nedá sa nejakým spôsobom vo VLC vybrať z .ts ten stream, ktorý chcem pozerať? V 'stream and media info' vidím PIDy všetkých streamov, len neviem, ako si vybrať ten správny.
  Odpovídat lze po přihlášení