Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Co koupit?

Hlasujících
38. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Sennheiser HD 515 a Creative X-Fi Xtreme Notebook

17 44.74%
  • Nechat Kossy a koupit X-Fi

10 26.32%
  • Sennheisery a nechat integrovaný Realtek

4 10.53%
  • Všechno špatně...napíšu radši odpověď

7 18.42%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Sluchátka na hudbu+zvukovka

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

přesně tohle jsem chtěl slyšet, takže to vypadá, že si brzo pro Revo 5.1 skočim. Upgrade na widle vista neplánuju a nejspíš je přeskočim uplně, takže mi to v dohledné době vadit nebude.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

No tak ja jsem si to predstavoval tak jak to popisuje P@pi. Potrebuju lepsi zvukovku nez integrovanou, predevsim na poslouchani hudby na sluchatkach, a hry + video na reprakach (zadny vstupy, nahravani/mixovani hudby se delat nechystam). Tohle vsechno by snad mela Revo 5.1 splnovat.
    Doufam ze ty drivery se jednou nastavi a dobry

Kazdopadne zkusim sehnat, a kdyztak se podelit o zkusenosti.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od DALE Zobrazit příspěvek
    No tak ja jsem si to predstavoval tak jak to popisuje P@pi. Potrebuju lepsi zvukovku nez integrovanou, predevsim na poslouchani hudby na sluchatkach, a hry + video na reprakach (zadny vstupy, nahravani/mixovani hudby se delat nechystam). Tohle vsechno by snad mela Revo 5.1 splnovat.
    Doufam ze ty drivery se jednou nastavi a dobry

Kazdopadne zkusim sehnat, a kdyztak se podelit o zkusenosti.
    projdi si fórum na EHW, tam je jeden uživatel vracel (z důvodu špatných ovladačů). Pokud máš, ale windows XP, tak by mělo všechno šlapat v pohodě. Pokud máš Visty, tak se Revu 5.1 vyhni obloukem.
    /edit: ale nevim, jak je to s dostupností, skoro nikde ji skladem nemají (pokud ji někdo někde najdete, hoďte sem prosim link)

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Tak se s vámi o něco málo podělím,Razi3L mi totiž psal PM abych popsal svoje zkušenosti...A aby nebyl chytřejší než Vy,tak píši sem...

M-Audio Revolution 5,1 byla dlouho moje vysněná zvukovka...A o loňských Vánocích se mi tenhle sen vyplnil a konečně jsem jí měl doma.Takže už jí používám cca kolem půl roku.V prvních pár minutách jsem byl trochu zděšen a zaražen z toho,že jsem zbytečně vyhodil 2 tisíce za kus desky s pár výstupy.Zvukový rozdíl byl sice znát,ale že by to bylo nějak moc se říct nedalo.V té době jsem měl pouze 2.0 sestavu,takže nic moc...Při připojení sluchátek už byl zvukový rozdíl obrovský(oproti integrované na M2N-E).Postupem času jsem si ale z 2,0 udělal 4,1 a do Reva jsem se zamiloval...Možnosti surroundu jsou velké...Díky tomu z reproduktorů,i ze sluchátek,dostanete to,co jste ani nečekali.S tím se nedá nic integrovaného srovnávat.Samozžejmě ani Creativy za těch pár set nemají šanci...Pár jsem jich tu v posledním měsíci měl a Revo je rozdrtila...Pustit si na téhle zvukovce kvalitní hudbu(já zatím jen mp3 v 320KbPS,mám malé HDD) je opravdu nepopsatený pocit...

a teď pár záporů...V první řadě jsou to ty ovalade,to ví ale každý...Druhou věcí jsou hry...U NFS ProStreet a TD Unlinited se obac vypaří zvuk a repro začně hučet,takže se hra musí vypnout a pak u je zvuk OK.U jiných her se to nestalo,takže nevím čím to je...

Tak snad jsem pomohl...Ale radši piště konkrétní otázky,ať vím na co odepisovat...A pro představu,to je moje sestava...v šechno je to takový no.name,což ke mně docela sedí,je přední repro jsou nějaké Redstary...Ale hraje to opravdu slušně...A ten mobil je tam jen tak pro představu velikosti...

A pokud jsou tu nějaké hrubky a chyby,tak si je nechte pro sebe...já dneska celý den makal na střeše...takže na to mám právo
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P5244423 [1024x768].JPG 
Zobrazení: 95 
Velikost: 342.7 KB 
ID: 4688   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P5244424 [1024x768].JPG 
Zobrazení: 111 
Velikost: 296.3 KB 
ID: 4689   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P5244427 [1024x768].JPG 
Zobrazení: 118 
Velikost: 363.8 KB 
ID: 4690