Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Koupě WD Raptor

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Náročných aplikací spouštět moc nebudu. Pravidělně mam puštěný Outlook, operu, TTCOM, občas nějakou hru, někdy do toho šoupnu i CAD. Časem jak jsem již uvedl tak chci střihat video. Na netu jsem našel srovnání disků z roku 2005 což je staré jak první pokusy na vzlétnutí letadla. Tam raptor vyšel nejlépe, ale nebylo to o moc v porovnání s obyčejnými disky na tehdejší dobu. Pravd je, že kapcity by mohli mít větší, ale mě nejvíce mrzí jiná věc a to že jsou ty raptory neustále SATA první generace. Jak se blíží pátek tak i čas k rozhodnutí. Pořád se neumím rozhodnou. CHtěl bych ryhlejší system, raptory jsou super disky, ale ta cena.... Zkuste mě nějak nakonout a usnadnit rozhdnutí
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

raptor v testu dopadne podle toho, jak je test postaveny... eagle na zive udelal test tak, aby jeden raptor nakopal pozadi raid 0 a jinde zase najdes testy kde raptor sotva dava bezny stolni disky...

toho sata150 se vubec neboj, je to stejne jen burst ktery se vyuziva naprosto minimalne
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. P4P800-E deluxe vs Raptor
    Od Leitlik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-03-2009, 06:12
  2. 3,5" HDD SATA: Raptor od Western Digital
    Od smejd0 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-08-2008, 19:31
  3. 3,5" HDD SATA: Raptor - hlučnost