Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 66

Téma: Hrajete online?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Estez
    Registrace
    May 2007

tak me naprosto uchvatila nepravem opomijena "onlajnofka" Americas Army ( posledni update 2.8.2). Ikdyz se na prvni pohled muze zdat, ze se jedna o klasickou team arkadovku, primarne se jedna o strategicke mysleni. Tady nelze bezmyslenkovite utikat a masakrovat vse kolem, pravy opak je ale pravdou. Navic tato hra je ZDARMA! vice info na www.americasarmy.com nebo www.americasarmy.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

No tak AAčka jsou jednoznačně nejlepší multiplayerová akce co znám. Dříve jsem je hrával dost, teď už je paří víceméně jen tatík, ale tak jednou za 2 měsíce je pustim a zapařim. Opravdu moc příjemná hra .

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Estez
    Registrace
    May 2007

2P@pi, parada! az se budes nekdy chystat zaparit, tak mi dej vedet a trebas muzem zaparit spolecne btw pristi rok by mela vyjit verze 3.0 zalozena na Unreal Enginu 3 / uz aby to bylo..na oficialnich strankach americasarmy vysla nova verze pro XBOX360, je tam kratky trailer, ktery vypada luxusne, tak kdyz budes mit cas, jukni na nej.

Nováček Avatar uživatele Unknown26
    Registrace
    Aug 2007

No ja hram tak akurat World of Warcraft na onlinegamers.cz (Sargeras) a potom este take oddychovky ako travian alebo darkpirates.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Zkoušel jsem WoW, ale nějak mě to během desetidenní zkušební verze přešlo ( necítil jsem potřebu hrát dál ), ale Starcraft, ten můžu pořád. Škoda jen, že mi nejde spustit...

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Zkoušel jsem WoW, ale nějak mě to během desetidenní zkušební verze přešlo ( necítil jsem potřebu hrát dál ), ale Starcraft, ten můžu pořád. Škoda jen, že mi nejde spustit...
    Ako ze ti nejde spustit?

Registrace
    Sep 2007

Můj Mobility Radeon HD 2600 se ( zatím ) neumí přepnout do 256 barev, což SC potřebuje.

Občasný diskutér Avatar uživatele Renus
    Registrace
    May 2006

ble,udělal jsem tu chybu a vyzkoušel trial na WoW,teď nehraju prakticky nic jiného

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

já hraju Warcraft 3 po battle.netu,CS:S,dřív sem si občas zahrál CoD2
    WoW si příležitostně platim,je to děsně návyková hra,kdybych měl hodně času,tak to platim pořád,ale pokud u toho člověk neni aspoň 6 hodin denně,tak je to o ničem

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Estez Zobrazit příspěvek
    ...
    Gratuluji k honoru 85. Zrovna pařil táta, ale zavolal mě .

Občasný diskutér Avatar uživatele Andrasin
    Registrace
    Oct 2007

Ja hraju WoW, respektive PvE. Celkem asi 2 roky. Ted jsem ale prestal a pockam asi az na datadisk a podle toho jak se mi bude libit se rozhodnu jestli hrat dal nebo prestat, prece jenom to ždímá peněženku.
    Pak ještě hraju CoD2 a příležitostně CSko.

Registrace
    Sep 2007

Prosím tě, nepůjdeš jeden večer do hospody a máš na měsíc hraní WoWka... Zrovna jsem nainstaloval RF Online, tak jsem zvědavý, jaké to bude.

EDIT: Tak jsem to RFko zkusil. Grafika celkem ujde, herní logiku jsem ještě nestihl pochopit, ale to je jenom otázka času, ale co se musí vytknout je naprosto blbé ovládání myší ( jako v Lineage ) a značná nestabilita ( před instalací to hlásilo, že s Vistou to nemusí být v pohodě, tak asi proto ). Takže smůla, novou hru nemám.
    Naposledy upraveno uživatelem Intri: 03-11-2007 v 22:03

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Andrasin Zobrazit příspěvek
    Ja hraju WoW, respektive PvE. Celkem asi 2 roky. Ted jsem ale prestal a pockam asi az na datadisk a podle toho jak se mi bude libit se rozhodnu jestli hrat dal nebo prestat, prece jenom to ždímá peněženku.
    Na datac WotLK ?
    Inac ak nechces platit tak skus nejaky free server, ja hram na http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/ a som max. spokojny.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Unknown26 Zobrazit příspěvek
    Na datac WotLK ?
    Inac ak nechces platit tak skus nejaky free server, ja hram na http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/ a som max. spokojny.
    a kolik je max online lidi?

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Razi3L Zobrazit příspěvek
    a kolik je max online lidi?
    Najviac tak cez 1100 mozno aj cez 1200 vo vecernych hodinych, bezne cez víkend medzi 800 a 1000.
    Ako ludia na kazdom kroku

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední