Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Hosting

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim,snad sem to zaradil spravne. Potreboval bych pomoct s vyberem hostingu pokud mozno co nejlevnejsiho ale aby nebyly nejake problemy s nedostupnosti stranky.Na strance bych chtel provozovat podobne(ne tematicky) ale obsahlejsi forum jinak zadne zvlastni naroky nemam
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Občasný diskutér Avatar uživatele Andrasin
    Registrace
    Oct 2007

Priklanim se k Isolu. 2 roky jsem u nich mel vedene 3 hostingy a nesetkal jsem se s jediným problémem. Kdyby kvuli nejakemu duvodu nevyhovoval, tak potom treba http://savana.cz

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Mockrat dekuji za vase návrhy asi bych sel do toho isol.cz a chtel bych se zeptat myslite ze by mi tam stacil ten Bronzový hosting ? Mel bych na tom foru akorat vice sekci a navstevnost pocitam ze zacatku tak kolem 100/den casem snad vic ale tam pisou ze to neni vhodne pro fora.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

SQL databaze tam je a to staci trafic je neomezeny takze klidne natommuzes provozovat forum

Podobná témata

1. Jaký hosting?
    Od Uhlak v sekci Internet
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-01-2014, 09:31
  2. Software: Levný hosting pro forum phpbb?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 18:28
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 30-01-2011, 22:36