Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 67 z 67

Téma: OT poradna: tuning PC vs auta

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Zbytecny, uz ted je jasny, ze by manual vyhral tady na plny care.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele OdMajkla
    Registrace
    Jan 2008

No nemyslím jen tady. Prostě tady v ČR nejsme v americe a automatů moc k vidění není. No možná u papalášských medvědů který sem a tam tou naší prdelí projedou. Přiznam že bych ho bral. V nějaký americe. Třeba Dodge Charger. Nevim jestli byl s manuálem i s automatem. Ale tahle kára v automatu při slunném víkendu. jooooo, tak jako proč ne. Ale na ježdění do 3km vzdálenýho města. Hmmmm. To asi nehrozí

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

No charger asi s manualem nebyl, mozna par kusu, ale spis vubec ne. Akorat teda nevim co mas proti dojizdeni 3km chargerem?!

Obyvatel SHW Avatar uživatele OdMajkla
    Registrace
    Jan 2008

Do kelu. Vyhasnul mi kotel. žvanim tady a zapoměl jsem na něj

No ten charger by se po třech kilákách ani neohřál a jezdit na studenej motor neni dobrý. Spíš bych ho vzal vyvenčit někam na víkend. třeba Praha a zpět po nějakejch těch prdelkách a vychutnat si jízdu a pohledy moulů vrčících ve vytuněných kárách. Tohle auto má svoje kouzlo. Z továrny vyjelo prostě dokonalý. A nic mu neschází. Klasika.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Ja som za nazor, automat len do silnych aut. Ak by som kupoval napr BMW 5 tak by som bral automat.
    V Fabii automat vyzera velmi komicky.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Loli Zobrazit příspěvek
    No tak to bude mozna tim, ze ty pridas trochu plyn a cekas, ze automat buh vi jak nepodradi a tak. Tak to proste nefunguje. Toho plynu musis dat daleko vic nez s manualem.
    to zalezi na konkretnim aute...

Jinak ja bych klidne jezdil i s automatem. Jezdit me bavi dost, ale automat mi neva (mam manual).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od OdMajkla Zobrazit příspěvek
    Do kelu. Vyhasnul mi kotel. žvanim tady a zapoměl jsem na něj

No ten charger by se po třech kilákách ani neohřál a jezdit na studenej motor neni dobrý. Spíš bych ho vzal vyvenčit někam na víkend. třeba Praha a zpět po nějakejch těch prdelkách a vychutnat si jízdu a pohledy moulů vrčících ve vytuněných kárách. Tohle auto má svoje kouzlo. Z továrny vyjelo prostě dokonalý. A nic mu neschází. Klasika.
    No tak z tovarny kolikrat nemel ani power brakes ... atd. atd. To ja proste potrebuju. Ale je peknoucky, to jo. No dobre, bral bych ho hned, ale to klidne i dustera, co stoji daleko min.
    Naposledy upraveno uživatelem Loli: 17-03-2008 v 17:28

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345