reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Diskuze k anketě na SHW (Jak řešíte přemíru kabelů pod stolem?)

Karel Polívka (1485)|19.9.2006 10:12
  • Používám co nejvíce bezdrátových periferií
  • Odpojuji zařízení, která delší dobu nepoužívám
  • Kabely se snažím "ochočit" (svazování, spirála, krycí lišty atp.)
  • Neřeším to
Honny (262)|19.9.2006 12:56
3 & 4 - a PC mám vedle stolu, ne pod :)
ICEBOSS (3435)|19.9.2006 13:39
jednou za cas kdyz uz nemuzu vytahnout mys to trosku rozpletu... ale jinak proste visi a lezi kde to jde :)
Renus (85)|19.9.2006 14:13
v kabeláži mám organizovaný chaos,časem je nohama skopu pěkně ke zdi,naštěstí se mi do toho nesere baba,tak to můžu mít jak chci:)
Jan Vítek (15)|19.9.2006 16:48
kabely jsou od toho, aby se motaly... lepsi to je mit volne a obcas rozmotat, nez kvuli tomu delat opicarny a pak s kabely nemoct' vubec hnout
wizaard (913)|19.9.2006 20:46
Kabely nijak nesvazuju ani nijak přehnaně neorganizuju, ale malinko pořádek dělám. Rozhodně o ně ale nezavazuju. Prostě kabely od monitoru, myši, klávesnice, datového kabelu k mobilu a zvuku jsou za stolem, napájecí kabely jsou pod stolem a USB kabel k tiskárně je veden lištami ke druhé stěně místnosti.
Frog (510)|20.9.2006 00:48
Mys a klavesnicu mam našťastie oslobodenú od káblov, kábely z reprakov mam prilepene o spodok stolu, nevyriesene mam už len kabely z tlaciarni, monitoru a subwooferu - s tymi si nejak neviem dať rady :)
Smeli (2302)|20.9.2006 01:01
k čemu svazovat? V PC se furt rýpu ap nemělo by to význam. myslím, svazování ap je tak akorát do kanclu kde je třeba PC na viditelném místě, jinak je to spíš na obtíž:)
pleva (9)|20.9.2006 10:37
Kabely mám smotané do klub :-) aby se navzájem nepletly a trvale poslouchám nadávání ženy ať s tím něco udělám. Jediná cesta by byla falešná záda u stolu a za nimi binec.
(10*USB, zvukovka, AV In i Out, DVB T a ostatní běžné periferie :-)

Vím, že SHW nemůže iniciovat normalizaci napájení dalších periferií, ale mít vlastní zdroj pro HUB, obě myši, Palma, k tomu pro tiskárnu a skener (výrobcům se dovnitř asi nevejde (úspora nákladů) a taky zdroj pro Wifi na střeše je prostě strašné.
Přitom by stačil nějaký spínaný zdroj s vývodem dozadu nebo na zadní panel a k tomu konektory nezáměnné na 5 9 a 12Volt. Jenže to by prospělo jen uživatelům a to je asi málo. Měl bych asi o 7 adaptérů míň :-)
Chosé (41)|21.9.2006 18:26
tak tak yedine co mam svazane sou kabely od repraku...yinak borel yednou za cas pristrceny ke zdi..:)
eraser (0)|23.9.2006 00:42
No, najjednoduchšie to mám s notebokom... :)

Workstation je na tom o dost horšie, no zväzovanie som zrušil, lebo vždy si potom na niečo zmyslím a musím ich opätovne rozmotávať, takže káble mám usporiadané, no sú voľné.

Inak drátov je dosť, ak si odmyslím tie štandardné, tak to máme spleť káblov 5.1 systému, adaptér pre USB box, USB káble - dve extenzie, USB box, USB kábel k UPS.