Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Gigabyte FAN control + bios

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Zdravim. Mam desku Gigabyte GA-K8NMF-9 a za boha nemuzu regulovat otacku CPU FANu.Slysel jsem ze uz s tim melo dost lidi problemy.Nevite tady nahodou nekdo jak rozchodit?Easy Tune, SpeedFan ani nTune nic nefunguje. V biosu nefunguje zadny nastaveni aby to regulovalo a slysel jsem akorat ze po prehrani novejsiho biosu funguje nTune ale taky ne kazdemu. Nevi jeste nekdo jestli neni nejaka utilitka na flash biosu z woken jako to bylo treba u ASUSU?Dik vsem za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od rik_upce
    Zdravim. Mam desku Gigabyte GA-K8NMF-9 a za boha nemuzu regulovat otacku CPU FANu.Slysel jsem ze uz s tim melo dost lidi problemy.Nevite tady nahodou nekdo jak rozchodit?Easy Tune, SpeedFan ani nTune nic nefunguje. V biosu nefunguje zadny nastaveni aby to regulovalo a slysel jsem akorat ze po prehrani novejsiho biosu funguje nTune ale taky ne kazdemu. Nevi jeste nekdo jestli neni nejaka utilitka na flash biosu z woken jako to bylo treba u ASUSU?Dik vsem za rady
    Asi Tě nepotěším, mám totožné provedení desky (akorát full ATX verzi GA-K8NF-9) a nemůžu regulovat otáčky ani přes nTune, ani přes BIOS a ani před SpeedFan. Bohužel... Pouze zapnuto nebo vypnuto, SpeedFan se malinko chytá, že mi otáčky při nastavených cca 5% sníží o cca 1000 RPM, ale jakmile dám 0%, PC začne řvát samozřejmě a větrák je vyplý...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. GeForce: Gigabyte GTX460OC BIOS
    Od Recon442 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 18-02-2011, 06:43
  2. Ako nastavit BIOS Gigabyte GA-790XTA-UD4
    Od Vlasto15 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 13-03-2010, 08:05
  3. BIOSy: BIOS pro Gigabyte 9600GT
    Od mic123 v sekci Ovladače a BIOSy