Hoj...Mám takový docela velký problém.Včera se mi po roce a pár měsících zbláznil mobil(SE Z550i).Po zapnutí zůstane tak pár sekund aktivní a po chvilce zamrzne,vypnout už jde jedině vyndáním baterky.Je jasné že není problém poslat mobil na reklamaci,kde přehrají systém a vše bude tak jak má.Problém je v tom že nemam zazálohované čísla z telefonu...a protože jsou to čísla půvabných dam,která jsem po celý život tohoto telefonu střádal...nechci o ně přijít...Někdo namítne proč jsem si nedělal zálohy...No...já si je dělal...Ale je to jako na potvoru.Zálohu co jsem měl v pc nemám,protože jsem nedávno formátoval.A zálohuco jsem měl na kartě už taky nemám...protože jsem kartu měnil za větší a původní jsem taky zformátoval...

Napadlo mě zkusit udělat zálohu přes MyPhoneExplorer,ale ten se za těch pár sekund nepřípojí ani přes BT,ani přes kabel...Jinak telefon jde normálně připojit jako USB Flash Device...

Moc Vás tedy prosím o pomoc bezmocnému chudákovi...Poraďtě nějaký soft který by to dokázál vytáhnout...Jinak už nemá můj život smysl