reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s Vistou

sety83 (290)|20.3.2008 19:35
Zdravím,mám menší problém s vistou ultimate x64.Ked ju spustím tak nabehne v pohode ale po chvíli prestane reagovať,len sa krúti to koliečko ako ked niečo načitava ale disky vôbec nepracujú.ovladače mám všetky aktualne aj záplaty su aktualizované.Včera bole ešte všetko vporiadku dnes ked som to pustil tak už to nešlo,na compe mám aj win.xp predtým ako som spustil vistu som bol ešte v xp a menil aom jazyk a ked som prešiel na vistu už to blblo,môže byť problém aj vtom jazyku v xp?Dik za rady.
Intri (3490)|20.3.2008 19:52
Jazyk v XP by neměl Vistu nijak ovlivnit, nicméně můžeš to zkusit odinstalovat. NEjdřív bych se ale pokusil nechat instalační CD Visty opravit současnou instalaci.
Aisicek (54)|20.3.2008 20:58
Skus nudzovy rezim. Ak nabehne, tak pozri si ci sa neinstalovali nejake updaty alebo ovladace. Ak ano tak ich skus odstranit a restartuj PC. Preinstalacia je az uplne posledna moznost
sety83 (290)|21.3.2008 15:37
tak som na to prišiel.problém spočíval v antivíruse nod32 takže ak budete mať niekto podobný problém odinštalujte ho a znovu nainštalujte.
josa (1)|23.3.2008 17:27
Ja mam taketo problemy s Vistou.
1. Na ploche mam ikonku na disk C, ked don vojdem tak nikdy nie su subory poukladane podla nazvu,a le vselijak rozhadzane takze musim kliknut na usporiadanie, no ked zase vojdem do zlozky zase su rozhadzane. A to nie len v tejto zlozke.

2. ked nieco rozpakovavam na plochu tak: 1. ak sa jedna o adresar tak na ploche ho nevidim,a le ked idem na plochu cez adresare tak tam je, alebo proste ked je to len subor tak mi ho tam vobec neda. Toto sa deje len obcas, ale zaroven dost casto.

Jedna sa o Windows Vista Home Basic CZE - original
Win Update zapnuty.