reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DualCoreCenter a deska MSI K9A2 Platinum

parall (4)|22.3.2008 10:15
Ahoj,
mám tuto desku a nejede mi tato aplikace. Po jejím startu se mi jenom objeví hláška, že v ní došlo k chybě a je třeba ji zavřít. Je potřeba něco nastavit v biosu, aby to jelo, nebo co je špatně?
pegy (757)|22.3.2008 15:21
[QUOTE=parall;103161]Ahoj,
mám tuto desku a nejede mi tato aplikace. Po jejím startu se mi jenom objeví hláška, že v ní došlo k chybě a je třeba ji zavřít. Je potřeba něco nastavit v biosu, aby to jelo, nebo co je špatně?[/QUOTE]
Skusal si uz ten program preinstalovat, popripade z webu vyrobcu stiahnut najnovsiu verziu? Je celkom mozne, ze budes musiet nieco zapnut v BIOSe, ale nie som si tym isty. :)
parall (4)|22.3.2008 16:34
Přeinstaloval jsem to na nejnovější verzi a pořád nic. Nikde jsem ani nenašel nějaký návod na použití tohoto programu, takže vůbec nevím co s tím.
pegy (757)|22.3.2008 20:12
[QUOTE=parall;103311]Přeinstaloval jsem to na nejnovější verzi a pořád nic. Nikde jsem ani nenašel nějaký návod na použití tohoto programu, takže vůbec nevím co s tím.[/QUOTE]
Z osobnej skusenosti ti poviem ze podobne programy vyuzijes len malo kedy a myslim, ze toto je tiez len softwer na meranie jednotlivych hodonot PC, mozno nejake ladenie frekvencii, ale k zivotu ho urcite potrebovat nebudes....