Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Kachna69_Virus02

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

Kachna69_Virus02
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Kachna69_Virus02.jpg 
Zobrazení: 694 
Velikost: 536.8 KB 
ID: 3422  
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

škoda že logo Svet hardware nemožno meniť, najme sfarbenie, pretoze kazi cely dojem z inak vydareneho wallpaperu. Alebo by pomohlo aspon ho premiestnit do inej časti

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

.oO(Dobrá práce!)

Fakt nelze změnit barvu loga? Pravidla wallpaperů jsem aspoň rok nečetl, ale ještě nedávno se tu takové vyskytovaly a nepamatuji si, že by měl někdo výhrady.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

tiež je to už rok čo som čital pravidla, ale s logom je lepšie nezasahovať a nič na ňom nemeniť, ak sa dobre pamatam tak podmienkou je aby tam to logo bolo, a nepise sa tam nic o tom že sa može menit jeho farebne vyhotovenie.
    Ale tak napriklad autorovi tohto wallpaperu pitrisek.dubi_virus07: http://www.svethardware.cz/forum/att...3&d=1206565418 bol jeho navrh docastne zamietnuty za deformovanie loga. Principialne to iste, teda može nastat ak sa zmeni farebne vyhotovenie loga.

Registrace
    May 2007

jo zmena loga je mozna jsem to delal uz u hodne wallaperu,ale utohoto wallu jsem si opravdu nevdel rady s jakou barvou loga a kam hodat:-/ jestli amte nejake navrhy taky bych to jeste upravil...

Nováček
    Registrace
    May 2006

No nevím, přijde mi to takové "pro cokoliv" než pro virovou tématiku...

Registrace
    May 2007

U tohoto wallu sem se nezameroval moc na pointu ale spise vizualni efekt ktery se hodnoti predevsim sve hlavni napady jsem ztvarnil hlavne u sveho 1.wallu

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Je to hodne obre zpracovany, jako laik bych rekl profi. Ale nejak mi to nesedi jako pocitacovej virus. primhourim-li ocko a dam-li duraz na techniku, tak to jsou 4*

Nováček Avatar uživatele Wakizashi
    Registrace
    Mar 2008

Zobákovití opeřenci prostě umí. Parádní wallpaper. Ty textury vypadají hodně propracovaně. Celkově je to hodně pěkné. Jen se nemůžu zbavit pocitu, ře to tak trošku patří někam k pirátům.