reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak na uninstall ovladačů?

OdMajkla (369)|24.3.2008 10:43
Chtěl bych zjistit jak kompletně odinstalovat ovladače od základní desky. Díky za reakce.
husky14 (4214)|24.3.2008 10:48
Format C: :notsure


Btw. proc chces odebirat drivery MB a jaky? Tech driveru je vic....
OdMajkla (369)|24.3.2008 11:04
Format C: ?? a sakra. Protože, taktoval jsem. Párkrát sem se netrefil, a PC zkolabovalo. Házelo divný chyby. A ted mi nejdou instalovat hry, a programy mi vyhazujou taky chyby. Např. Asus all suite se nainstaluje, ale nespustí. A zůstane mi okno toho programu na ploše dokud nerestartuju PC. I přesto že správce uloh jej nevidi. Proč? Protože mi winy vyhoděj chybu že došlo k problému a tuto aplikaci je třeba ukončit. Ukončím, ale to okno je tam prostě furt - viz foto.

Při prohlížení internetu najednou spadne explorer. To samé. Došlo k problému a je třeba tuto aplikaci ukončit. Atd atd. Hry který jsem již instaloval a pak odinstaloval ted znovu instalovat nejdou. Vyhazuje to chyby v souborech. Sousedovi ale hry nainstalovat jdou. Takže taktováním se někde něco zvrhlo.

Jo a stabilitu kompu sem testoval 8 hodin a prošel. Takže. Co ted ?

Edit - fotka monitoru je tu proto že print screen nefunguje :)
PB040007.JPG
husky14 (4214)|24.3.2008 11:09
No tak asi ten Format C:

Zajimalo by me, cos tam s tim taktovanim "ladil"..... mech13 ti to tak krasne rozchodil a ty to takhle shodis :rolleyes:


Btw. crackly hry od souseda nemusi jit vzdy bez problemu instalovat ;)
OdMajkla (369)|24.3.2008 11:21
No to víš začátky jsou těžký. Jo Mech to napsal parádně. Ale když člověk taktuje prvně nedá se počítat s tím že by bylo všechno bez problémů. No a tady se nějakej ten problémek vynořil no. Ted když přeinstaluju systém, a nataktuju, vzhledem k tomu že znám max hodnoty už to nebude problém. Ale štve mě že musim instalovat novej systém :( :( :( :( :( :(
husky14 (4214)|24.3.2008 11:41
A vykasli se na nejaky firemni utility typu AI Suite.... k cemu je to vubec dobry? Nejbezpecnejsi taktovani je v BIOSu!
OdMajkla (369)|24.3.2008 11:47
No vždyt taktuju v Biosu !!!!!!!! Asus All Suite používam pouze k monitorování. Víme? Má sice nějaký OC schopnosti ale na ty kašlu. Jednou jsem to zkusil hned jak sem sestavil komp a rup ho, samorestart. Od tý doby mam v OC utilitách od vyrobců jasno - nepoužívat !!!
mech13 (5526)|24.3.2008 13:07
nemusis to pouzivat ani na monitorovani, mnohem jistejsi bude coretemp nebo everest...

nekdy kdyz trefis nestabilni frekvenci/nizke napeti se bohuzel muze stat, ze procesor hrabne nekam kam nema:( ale je to rozhodne mnohem prijatelnejsi nez kdyby se neco stalo s HW. kdybys priste nekdy taktil, muzes i toto z velke casti eliminovat tim, ze si vypalis nejakou linuxovou distribuci na CD, das do mechaniky a nastavis bootovani na ni - skusis to spustit, a kdyz se to nebude tvarit nebezpecne tak teprve pustis win (nebo lip si zjistit kdy to je v biosu a pri bootovani linuxu nestabilni a podle toho nastavit hodnoty ktery ti bezproblemu rozjedou win a spadne to treba az v orthosu)

ten reinstal bude asi jistejsi, mozna by se ti podarilo brzo trefit v cem je chyba a opravit to, ale taky bys to mohl rozchazet mnohem dyl a za tu dobu to mel preinstalovany dvakrat...
OdMajkla (369)|24.3.2008 14:22
No, tak je přeinstalováno. Hodnoty v Biosu zůstaly nastavený, takže jedu na 375 x8 a paměti 901 MHz s časováním 5-5-5-15. Takhle to jelo dobře takže víc to ždímat nebudu i když by to ještě šlo. Ale proč. Necham si nějakou rezervu.