Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Preferujete stolní počítač nebo notebook?

Hlasujících
67. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Notebook, mobilita to je moje.

11 16.42%
  • Stolní PC, potřebuju maximální výkon.

30 44.78%
  • Musím mít oboje

26 38.81%
  • Ani jedno, stačí mi smartphone nebo třeba PDA.

0 0%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Preferujete stolní počítač nebo notebook?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tommula
    Registrace
    Apr 2007

... notebookova klavesnica, na ktorej je pisanie o moc rychlejsie ako pri desktope........u, je tu kriterium uplne tichej prevazdky a nizkej spotreby.[/QUOTE]

No notebookovska klavesnice... nevim, mam asuse(zlata toshiba:-)), a na klavesnici neuveritelne nadavam... Hlavne kvuli prehozene klavese Fn a CTRL... to páni kteří notes navrhovali me fakt nastvali.. :-) no aspon ze je pracovni a nemrzi me to tak jak z vlastni kapsy... a jeste jedna vec..rikas ze notebook je tichsi... zalezi jak ktery, pokud si koupis naslapnuty notes tak ta tichost neni takova jak by se dalo cekat. Uz staci ten co mam tady, tak ten huci vic nez byvaly stolni pc, hold v malem tele relativne vykone komponenty potrebuji chlazeni... bohuzel o sobe ventilator dava vedet i pri "nezatezi". :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Používám oboje NB i stolní PC, přeci jen se na stolním PC lépe pracuje s grafikou a videem, ale občasná mobilita se také hodí

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Zatím mám hezký velký počítač, ale pomalu se připravuju na dobu, až vypadnu na koleje, a budu hezky pracovat a hrát na NTB. Budoucnost vidím u NTB+monitor+externí disk+starý pc na ukládání nějakých dat...

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Tommula Zobrazit příspěvek
    ...Hlavne kvuli prehozene klavese Fn a CTRL...
    Já beru tlačítko FN jako výhodu a jinde bych ho nechtěl :-).

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tommula
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Já beru tlačítko FN jako výhodu a jinde bych ho nechtěl :-).
    I kdyz ho mas misto CTRL? To mi prijde neprakticke kvuli pouzivani klavesovych zkratek a pak i hram.. :-( :-)

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

ja mam radsi stolni PC, bigtower, velky CRT monitor... a tulene uvnitr :-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Tak dobrý je mít obojí,doma sedím u stolního,hraju na něm občas hry,surfuju a když zalezu do postele,tak zas pustim někdy ještě chvíli noťas,mam ho chvíli a docela si na něj zvykám,hlavně s ním zabíjím nudu v práci když je čas,tak kouknu třeba na nějakej film a nebo zahraju nějakou hru.
    Stolní má zase jiný výhody,mužu se v něm pěkně šťourat a věčně předělávat,kdyby tohle šlo i s noťasem,bylo by to super.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ještě nedavno jsem měl v planu koupit si novy stolni počítač. Notebooky už se ale dají sehnat za takovou cenu a docela výkoné, že je výhodnější si ho koupit. Proto si budu kupovat Asus X51L!

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Tommula Zobrazit příspěvek
    I kdyz ho mas misto CTRL? To mi prijde neprakticke kvuli pouzivani klavesovych zkratek a pak i hram.. :-( :-)
    No právě, dyť kvůli zkratkám tam je . A když chci máčknou na ctrl, tak na ctrl máčknu. S tim FN se skvěle dělá slash či zapíná kalkulačka. Já bych neměnil :-).

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Jsem hrac, preferuju stolni PC. Pro notebook ve svym zivote nevidim vyuziti, jedine snad vozit ho v aute a poustet si z nej muziku

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Trippax
    Registrace
    Jun 2006

"bezny" notebook ma super spotrebu. u mna hlavne vyuzitie na internet, e-books a tiez tv a dvd v aute
    no plnohodnotny stolovy pc a big monitor mam radsej

takze aj aj

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od bexxx Zobrazit příspěvek
    Stolní má zase jiný výhody,mužu se v něm pěkně šťourat a věčně předělávat,kdyby tohle šlo i s noťasem,bylo by to super.
    Dneska uz je moznost casto notebooky dost konfigovat nebo stavet sam z dilu, takze se v nem muzes vrtat uplne stejne jako ve stolnim, jen to neni tak velky a nenabizi tolik moznosti noo ))

ja pred pul rokem poridil NB a koupil sem prave vbi coz se necha komplet kongirovat pac sem se nekolik let predtim furt taky hrabal v case od stolniho PC )
    ...ale na druhou stranu notebook je delanej na mobilitu a ne se vtom furt hrabat a tunit, ale spis hodit pres rameno a bezet s tim do prace apod

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Oboje je fajn. Stolní PC na doma, notebook na cesty.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

Tjn vzdycky je fajn mit oboje a zaridit se podle situace ...horsi kdyz si clovek nemuze dovolit vse, musi vybirat a resit tyhle otazky

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Tak koukám, že se tahle debata zvrhla docela zajímavě. Všude se proklamuje, že se upouští od klasických počítačů a uživatelé spíše kupují noťasy. Tady to ale nějak neplatí. Jediné vysvětlení, které mě napadá, je že tu na SHW asi nejsou jen "obyčejní" uživatelé.

Jinak se musím doplnit - já bych měl taky rád oboje. Ale je tu veliký problém. Finance, přesně jak píše hippouss.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Preferujete notebooky nebo sestavy?
    Od Basten v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 22-02-2013, 12:02
  2. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 30-12-2011, 16:43
  3. Stolní PC, socket i7 nebo 775?
    Od aquaris v sekci PC - archiv
    Reakcí: 18