reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tuning Case

salkomafia (18)|21.9.2006 19:53
Zdravím, rád bych kdyby ste přidali fota vašich nadupaných "casů" :-)
DSC07565.JPG DSC07566.jpg DSC07567.JPG
Perfect (158)|21.9.2006 19:54
A tys kromě neonu tunil co?
salkomafia (18)|21.9.2006 19:56
No tuning není jen o tom jest-li jsem dělal něco sám? Ale o designu a kvalitě provedení ...
Smeli (2302)|23.9.2006 13:15
[QUOTE=salkomafia]Zdravím, rád bych kdyby ste přidali fota vašich nadupaných "casů" :-)[/QUOTE]

lol, koukám, když si dám do auta na palubovku diodu a potáhnu volat nějakým povlakem, tak ho vlastně suprově vytuním.

Jinak jo, ty neony hezky svítí:D
Fox_22 (119)|23.9.2006 22:46
vnitřek vypadá fešně asi sem hodím svůj TUZING protože pomalu ale jistě začínám nesnášet tuningové bedny
aldafallout (194)|29.9.2006 15:01
K čemu je to dobré? Koukas asi hodne na filmy jako fast and furios? Objektivne:
1. chybi mi tam nejaka vlastni manualni prace. Alespon si vyriznout sam bocnici.
2. musi to byt celkem hlucne ne? Pouzivas nejake regulatory otacek, nebo alespon jestli si napajeni pro ventilatory predelal na 5V. Ten vetracek na chipsetu se mi tam take nelibi.

Pro me tato bedna nema v sobe ani trochu modingu, ani tuningu. ale jak bylo receno: Svítí to hezky:)
Withman (1337)|1.10.2006 23:07
Mazanej cejz, a hlavně, má tam NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOZ! :D :D :D :D :D :D :D
Spectro (17)|8.11.2006 21:51
Tak se jdu trochu pochlapit:) na tom papiru je, jak by to melo asi vypadat.. PS: ruční práce flexou:)
Obraz034.jpg klavesnice 05.jpg barva.JPG MyAMD.jpg
Spectro (17)|9.11.2006 18:38
Jeste tu mam kamosovo PC (asi 2roky zpatky).. Chtel abych to sem dal,pac se mu nechce registrovat....
DSC00151.JPG DSC00149.JPG DSC00108.JPG
BlackFrog (563)|9.11.2006 23:07
[QUOTE=Spectro]Jeste tu mam kamosovo PC (asi 2roky zpatky).. Chtel abych to sem dal,pac se mu nechce registrovat....[/QUOTE]
nechapu proc to tady chce mit kdyz ani neni registrovany, ale dejme tomu... stejne se mi jeho "tuning" nelibi...
Spectro (17)|10.11.2006 16:57
:) njn... a co? jde to,ne? az to nastrikam, tak to bude docela pekny...
ICEBOSS (3435)|15.11.2006 22:11
[quote=salkomafia]Zdravím, rád bych kdyby ste přidali fota vašich nadupaných "casů" :-)[/quote]
moc nevidim, co je tvym casu nadupanyho? wokno, neon a ukradeny nelogicky logo NOSu
Semik_old1 (112)|17.11.2006 08:48
To i ten monitor vedle je asi hezčí. :)
mensa (11)|17.11.2006 17:06
spis se kouknete do soutěže casemodu, tam to vypada lip ;-)
sety83 (290)|5.1.2007 17:44
tak tetda prispejam aj ja niečim.neni to nič moc ale mne stačí :-)
000_1473.jpg 000_1466.jpg 000_1475.jpg 000_1469.jpg
_hellma_ (4)|6.3.2007 23:05
co rikate na toto ? Tedka mam novy komponenty , ale vzhled je porad stejnej ... http://tunings.darktemplars.cz/tuningy/pocitace/12/1/
SmartMole (297)|7.3.2007 00:04
Bohužel nic moc...nepochopil jsem tam spoustu věcí! Třeba tu mřížku vpředu. Jak se Vám s tím pracuje v noci?
Petr S. (1220)|7.3.2007 19:36
No, zase tak špatné to není. ;) Je vidět že sis s tím vyhrál, bohužel těch světel tam je na mě opravdu moc - pracovat v noci bych s ním asi nechtěl - pokud teda nemáš počítač schován někde pod stolem...

Co se týče barvy, ta je na mě trošku křiklavá, ale to je jen můj subjektivní pocit, takže pokud se Ti to takhle líbí, není co řešit :thumb

Jinak ten nápad s vykuchanou disketovkou je opravdu pěkný - na to by sis měl udělat patent :) Asi bych si měl něco podobného udělat taky, často totiž sháním šroubky atd. po všech čertech :D
boboco (1987)|7.3.2007 20:46
Mně osobně se to třeba nelíbí - jsem až moc konzervativní;), ale muselo to dát dost práce:) Takže dobrý.

-apropó, píšeš, že máš teď nový komponenty, doufám že i zdroj:D
rabinjakob (5)|8.3.2007 19:07
Jeeežiš co to je ?? soráč ale no hrůza ty si z tím neudělal vůbec nic nastříkat skřín zvládne i kluk ze základky ten předek nic moc vůbec si myslím že ty barvy spolu vůbec neladí .Já bych to udělal jinak každopádně by chtělo aspon zakrýt ten zdroj to je ta nejhnusnější věc na každém počítači v předu otvor pro 12 fan at ten mod taky plní i ůčel ne jen vzhled okno je vyříznute až moc jednoduše chtělo by to jiný tvar trochu fantazie zapojit do toho mechaniky sou bílé z tím by chtělo něco udělat aspon kdybys dal na to nějaké krytky za 5 kaček se takových otvíracích zbavují ve všech možných obchodech dále totální bordel v kabelech chtělo by to totálně přeorganizovat neon na křivo to vypadá divně neony by mněly být ukryty za plechem při práci v noci ti to zbytečně valí do očí plechy kde jsou uchyceny mechaniky by chtělo něčím zakrýt fakt je to akorát na ostudu.Já ti na to řeknu jedno A:každopádně změnit barvu casu hlavně ten vnitřek B: udělej si pořádek v kabelech C:zakryj zdrojD:pokud chceš aby to bylo fakt nice tak si kup ty moduly z diodama ty najdeš na czech computer nasměruj je na hardvare jde to i krásně kombinovat E:ten plech na mechaniky no něčím to zakryj at ty díry tak nerazí okno už nech oknem at si je jaké je .Možná sem na něco zapomněl však já si už vspomenu neboj.No to je asi zatím vše .Moddingu zdar
Petr S. (1220)|8.3.2007 19:50
[QUOTE=Megiiiii]Jeeežiš co to je ?? soráč ale no hrůza ty si z tím neudělal vůbec nic nastříkat skřín zvládne i kluk ze základky ten předek nic moc vůbec si myslím že ty barvy spolu vůbec neladí .[/QUOTE]

Všichni jsme byli někdy v něčem nováčci a začínali jsme, ne? Tak proč hned tak zhurta? Je prostě vidět, že _hellma_ si s tím trošku pohrál, všechno udělal ručně, a to je hlavní! To je na casemodingu právě ta největší zábava a potěšení, nebo se mýlím?

Takže, _hellmo_, neboj, časem určitě přijdou nové a lepší nápady :thumb
rabinjakob (5)|8.3.2007 19:54
[QUOTE=Petr S.]Všichni jsme byli někdy v něčem nováčci a začínali jsme, ne? Tak proč hned tak zhurta? Je prostě vidět, že _hellma_ si s tím trošku pohrál, všechno udělal ručně, a to je hlavní! To je na casemodingu právě ta největší zábava a potěšení, nebo se mýlím?

Takže, _hellmo_, neboj, časem určitě přijdou nové a lepší nápady :thumb[/QUOTE]
co mám na to říct ?? Projdi si pořádně web helmo casemody chlazení atd a skus z tim něco udělat.Ted to je opravdu děs.
Petr S. (1220)|8.3.2007 20:10
Já jen říkám, že na to, že začíná si helma zvolil správnou cestu a začal na tom dělat ručně - ne jako ti rádoby modeři, kteří si koupí skříň s již vyřízlým oknem a všude do kompu nahází světélkující větráky, které hrají všemi barvami...

No, dobře, tady je taky trošku moc světel, s tím souhlasím. A samotnému se tento styl taky moc nelíbí, jak říkám, moc křiklavé barvy, moc světel. Ale hlavně tady jde o to, jestli se toto jemu samotnému líbí nebo ne.

PS: Teď mluvím jenom o tom vzhledu té sestavy, na to chlazení jsem se ještě nedíval...
rabinjakob (5)|8.3.2007 20:34
Ale kdo chladí jede to je základ.Zbytek to je jen o stylu já jsem třeba použil ty led moduly na podsvícení skříně a je to paráda nebije to do očí a je to krásně barevné jako chlazení no každopádně vodník se vším všudy v předu podsvícený fan 12cm zdroj i plechy mechanik zakryty pěnou kterou najdeš v každé krabici z novou základní deskou kabeláž flexo jak jinač že a mám tam sice neony ale ty nezapínám jen to bije do očí večer a mohl bych pokračovat je toho hodně .Základ je se podívat na veb a zjistit jak se to dělá atd třeba http://www.modding.cz prostě nejen naplácat nesmysly ale kuknout i jak to funguje.Eto vsio
Petr S. (1220)|9.3.2007 11:15
Jo, s tímhle máš pravdu. Osobně dávám přednost spíše funkčnosti - tichý PC, vyřešené chlazení, vyladěný výkon. Otázka vzhledu je až na dalším místě a proto se jím tolik nezabývám, i když neříkám, že mě to neláká...

Jinak stránky, které zmiňuješ jsou dobré, jsou tam skvělé návody atd...

PS: A ty bys sem nechtěl dát nějaký fotečky? Příp. i s trošku detailnějším popisem, jak jsi které věci dělal, co Tě k tomu vedlo? Docela bych se na to rád mrknul, dle popisu se zdá být Tvůj PC docela vymakaný a myslím, že bych nebyl sám, kdo by to ocenil... ;)
rabinjakob (5)|9.3.2007 15:15
Jo klidně ale až dodělám svůj druhý mod ted jedu na noteboku do tydne tu máš fotky i z podrobným popisem co a jak a proč.Klidně i předvedu všechny možnosti jak podsvětlit pc a jiné věci není to žádný problém no a ještě jedna věc pro všechny začínající modery chlapi dřív než se do něčeho pustíte projedte si trošku fora a fotky at máte aspon trošku představu co je to modding pc!!!!!!!!!!!!! A jak se co dělá.Eto vsio
Petr S. (1220)|9.3.2007 21:56
[quote=Megiiiii]Jo klidně ale až dodělám svůj druhý mod ted jedu na noteboku do tydne tu máš fotky i z podrobným popisem co a jak a proč.[/quote]

Tak zatím díky za ochotu ;)
rabinjakob (5)|13.3.2007 19:56
[QUOTE=Petr S.]Tak zatím díky za ochotu ;)[/QUOTE]
tak já už svou prácičku dokončuju takže snad zítra se mi to povede nafotit
boboco (1987)|13.3.2007 21:58
Už se těším;) :)
WooDoo (17)|1.12.2007 22:42
Tak taky přidám svuj výtvor. Bočnine inspirována Razerem. Ještě sem tam přidal fany a neony taky vyměnil kabely, ale teď mam foťák na reklamaci takže nemam možnost to nafotit.
TX1.jpg TX2.jpg
FAJN-TOM (63)|3.12.2007 22:24
dříve jsem se pokoušel tunit, tohle jsou dvě fotky které jsem ještě nesmazal.
8078609-6082163.jpg 8078609-8603747.jpg
l.kecal (3)|13.3.2008 19:47
Ahoj, chtěl bych si postavit vlastní case celej z plexiskla a tak se chci zeptat jestli někdo nemá odkaz na stránky kde by byly fotky nebo i třeba návod.
...No...Name... (586)|13.3.2008 21:33
Záleží na tom,jak velkou case chceš...Pokud má být velikostně stejná jako tvá soušasná,tak koukni jen na obrázky a míry si udělej podle své.
l.kecal (3)|15.3.2008 20:19
Ahoj, moc dík. To je přesně to co jsem hledal.
OdMajkla (369)|15.3.2008 20:53
woodoo má stejnej case jako jááááááááááááááááááááááááááááááá :D:D:D:D:D:D ovšem já se řídím tím co je pod kapotou a ne na ní. takže pro mě je důležitej HW nikoliv case. U case je pro mě důležitý pouze učinek chlazení.
l.kecal (3)|15.3.2008 21:50
Tak pro mě ten HW není zas tak důležitej jelikož většinu času trávim na internetu a kvůli tomu výkon nepotřebuju tak si radši zkášlim case.
...No...Name... (586)|15.3.2008 22:10
[QUOTE=OdMajkla;100843]woodoo má stejnej case jako jááááááááááááááááááááááááááááááá :D:D:D:D:D:D ovšem já se řídím tím co je pod kapotou a ne na ní. takže pro mě je důležitej HW nikoliv case. U case je pro mě důležitý pouze učinek chlazení.[/QUOTE]

No...Tim že jsi nacpal motor z Jaguáru do karosérie Trabanta se moc nechlub;)...Já mam tu samou,taky trochu poupravenou a nejradši bych se jí hned zbavil...ale to až časem...

//Původně tam bylo Ferrari,ale to bych tu sestavu přechvaloval
kubis17 (4)|17.3.2008 15:29
co jsem sledoval prvni stranku tema "Tuning Case" tak mi prislo,ze vetsina si mysli,ze tuning PC je dat si tam 1x neonovou trubici,katodu a tim je vymalovano :D
jinac nejvic me zaujal casík od usera WooDoo,dobry vyber barvy a celkove to vypada decentne a pritom pekne :)

Pozdejc tu nahodim fotky sveho mazlika...
MIZ (97)|20.3.2008 20:05
Malá odbočka: Plechová skříň je plechová kvůli odstínění. Jinak by to dávno mastili celé z plastu. Určitě jsou na to nějaké normy a homologace. Uvnitř PC je docela elmg. "zarušeno", proto např. pokud se chce trochu víc dělat audio, jsou na to externí krabičky. Takže by mě zajímalo, co na ty zčásti či zcela plexi skříně říkají audio a jiné přístroje v okolí takového PC. ;-)
...No...Name... (586)|20.3.2008 21:26
[QUOTE=MIZ;102632]...[/QUOTE]
Až tak?O těch "krabičkách" vím,protože profíkum to vadí...Ale normální člověk,který si koupí obyč zvukovku za pár stovek do PCI,si žádného ruchu,pokud nemá opravdu velkou smůlu,nikdy nevšimne...Tohle se týká zvukařů a pod. ...A opravdu si nedokáži představit jak si nějaký profík mezi natáčením desky začtě tunit case:D...

Okna se dělají aby se ukázalo co kdo kde má...a to se potom tohle neřeší...

No a poslední část...Moje audio a ostatní přístroje na to neříkájí nic...teda pokud jim to nenahraji a pak si to zpětně nepustím:D
Petr S. (1220)|27.3.2008 10:19
To by ses divil, jak hodně to některým normálním uživatelům vadí, že mají zarušený zvuk a opravdu to poznají... A nemusí být zrovna zvukaři. Prostě každé ucho je jiné.

Já mezi tuhle skupinku nešťastníků naštěstí ale nepatřím a jsem za to náležitě vděčen. :D
Mungo (35)|27.3.2008 21:44
Ohledně toho záření, nedávno jsem přehrával nějaká starší LP do počítače, protože přece jen gramofon už doma nemá každý:) Jelikož kabel pro připojení měl jen asi 20cm, musel jsem ten gramofon položit těsně vedle case s otevřenou bočnicí. Nahrál jsem pár zkušebních minut a chtěl jsem doladit nastavení, ale nahrávka byla tak zarušená, že se nedalo nic dělat. Musel jsem nakonec nahrávat na jiném PC, kde probíhalo všechno OK. (přehrávám amatérsky přes analog. out->in)