reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ve skriptu došlo k chybě...

Eso Rimmer (27)|27.3.2008 18:25
Mám takový problém. V nápovědě programu mi to po kliknutí na určité odkazy háže tuto chybu:



Nevíte někdo jak to opravit? Nevšiml jsem si, že by to dělalo na netu (konec konců používám Operu). Tuto chybu dostávám jen v té nápovědě, která běží pod IE. Nepovedlo se mi přijít na to kde je zakopaný pes. :(
Sieben (513)|27.3.2008 23:04
chyba je v zdrojáku té nápovědy -špatně naprogramovaný.

Tohle mi občas dělá ICQčko při zobrazování reklamy(chyba je na jejich straně) (:runaway ano používám ICQ 5.1, sypu si popel na hlavu :) )

Je to hrozně otravný, ale asi s tím nic neuděláš, leda bys napsal na podporu softwaru(Autodesku) a nebo si rozdělej zdroják toho html, najdi vadnej skript a oprav si to:D ...jiná pomoc asi není, nebo stáhni novější help

__
snad neplácám blbiny, nejsu si na 100% jistej
Eso Rimmer (27)|27.3.2008 23:12
No nevím, já mám dojem že u kámoše to tuhle chybu neháže. Spíš bych to viděl na nějakou chybu v IE nebo tak něco.
Sieben (513)|27.3.2008 23:19
no podle ikonky máš IE7, co má kamarád?
Může být taky chyba v instalaci - souboru ze kterého chce číst.
Já osobně is mylsím, že je chyba v tom programu, že se odvolává na něco, co tam není,nebo pod.
Reinstal ti radit nebudu, to je jak s kanonem na vrabce.

Ale zeptám se na něco jinýho, dělá to od začátku, nebo až teď? (nebo jsi až teď vjel do helpu?)
trodas (1753)|28.3.2008 00:12
Co zkusit IE6? Ten je mnohem kompatibilnejsi a me prijde PODSTATNE lepsi... jinak je preci lepsi nastavit aby se htmlko oteviralo v Opere/Firefoxu, ne? (myslim vcetne te napovedy)
kocourleo (110)|28.3.2008 07:06
Jestli je to chm, tak to myslím Firefox neumí. Downgradoval bych Internet explorer na 6 (pokud to jde).