reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Frog_virus01

Frog (510)|28.3.2008 10:42
Návrh 1:
Frog_virus01.jpg
P@pi (1519)|28.3.2008 11:59
Prosím o zveřejnění referenčních obrázků a obrázků použitých při koláži.

Díky
Sieben (513)|28.3.2008 17:52
nelíbí se mi ty lebky....ten wall by byl i rozotmilej a pěknej..ale ty lebky:( prostě se mi nelíbí...

ale ten strašák je moc pěknej...asi začnu šišlat:D
Frog (510)|28.3.2008 19:32
zoznam referenčných obrázkov: žiadne
koláž: nejedná sa o koláž, je to môj výtvor, s použitím voľne dostupných štetcov.

Jediné čo som na tom obrázku prevzdal je logo Svet hardware :)

Neviem do akej miery sa p@pi vyzná do programu Photoshop, ale je tam jasne vidieť že je to robené ceruzkou a štetcom.
Bez vkladania akehokoľvek existujuceho obrazku do ktorejkoľvek vrstvy. Poukazovať teda na referenčne obrazky teda straca zmysel.
To mi pripomina, nevideli ste tu niekde nahodou screenshot z hry Crysis doplneni až o jedno slovo "ANTIVIRUS" ?
DrDeath (58)|29.3.2008 00:23
[QUOTE=Frog;105620]zoznam referenčných obrázkov: žiadne
koláž: nejedná sa o koláž, je to môj výtvor, s použitím voľne dostupných štetcov.

Jediné čo som na tom obrázku prevzdal je logo Svet hardware :)

Neviem do akej miery sa p@pi vyzná do programu Photoshop, ale je tam jasne vidieť že je to robené ceruzkou a štetcom.
Bez vkladania akehokoľvek existujuceho obrazku do ktorejkoľvek vrstvy. Poukazovať teda na referenčne obrazky teda straca zmysel.
To mi pripomina, nevideli ste tu niekde nahodou screenshot z hry Crysis doplneni až o jedno slovo "ANTIVIRUS" ?[/QUOTE]

s photoshopom robím aj ja :) a vidím že je to vlastnoručná práca ale tie kostričky si nerobil ty :)
Frog (510)|29.3.2008 10:11
tie kostry su zo sady sady "morbidnych štetcov (brushes)" k photoshopu. Kreslis som ich ja, ale štetce som nevytvoril. Van Gogh bol umelec, ale štetce si sam nevyrabal.
speedsnail (4876)|29.3.2008 14:31
Verze bez lebek by byla fajn, ale i tak je to hezké. A nejak nevim proc se do froga navazet.. Srovnani s "wallpaperem" crysis je zcela na miste.
P@pi (1519)|29.3.2008 14:55
Nikdo se do Froga nenaváží, i když on sám si to asi myslí.

No to s Van Goghem je dost silné přirovnání a myslím, že vůbec není na místě. To že se štětce v Photoshopu jmenují štětce ještě neznamená, že jsme na úrovni Van Gogha... On to všechno kreslil, ty jsi to naklikal a měl jsi hotovo, vlastně jsi to vůbec nedělal, zatímco on to dělal hoodně dlouho. Srovnání by bylo přímé v případě, že ty by jsi použil pouze kulaté štětce a celou lebku namaloval. Lebky by se daly nazvat šablonou a rozhodně ne štětcem. Je to imho docela nešťastné přirovnání.

Jasně vidět z toho není nic a to se v Photoshopu vyznam. Kdyby jsi si vzal tři obrázky lebek a upravil jejich velikost, tak to dopadne +- stejně. Tim chci říci, že poznat to nelze. Ovšem ve výsledku je to celkem jedno. Zajímalo mně, jestli jsi ty lebky kreslil nebo ne. Nic víc, nic míň.

Ten wall z Crysis bude téměř na 100% bude vyřazený, jen si na to ještě nikdo nenašel čas. Je to jen otázka času, než to KP projede.

Mě se ten wall líbí, jen se ptám, kolik toho autor udělal sám. O nic víc mi nešlo. Teď tu představu mám a jsem zticha, nic neříkám. Wall se mi líbí a patří k těm nejlepším, co tu jsou vidět. Má pěkné barvy.

EDIT: lebky bych tam nechal, přijdou mi na celém obrázku asi nejzajímavější :-)
Frog (510)|29.3.2008 19:02
bez tych lebiek mi to pripadalo malo "virusovksé". Predsa len pocitacovi virus predstavuje hrozu pre niektore data. tak som to tam jednoducho dal..
MartinMars (25)|2.4.2008 14:29
Je to dobrý
Dwarlin (93)|2.4.2008 14:51
Je to mile, trochu mi to pripomina virus "Click me" s rokov ked boli stare 4.8.6. este nadupane masini...vtedy si s tym ludia nevedeli rady a pritom stacilo napisat "enter" a stlacit enter...ale tiez to pri spustani systemu pisalo nieco podobne...pekna spomienka na stare casy...
Frog (510)|2.4.2008 21:51
[QUOTE=Dwarlin;107398]Je to mile, trochu mi to pripomina virus "Click me" s rokov ked boli stare 4.8.6. este nadupane masini...vtedy si s tym ludia nevedeli rady a pritom stacilo napisat "enter" a stlacit enter...ale tiez to pri spustani systemu pisalo nieco podobne...pekna spomienka na stare casy...[/QUOTE]

tak ten virus si nepamatam, na 486tkach som si co to uzil, ale Click me som asi nemal v pc :D v com ti to pripomina ?
ICE_D (2754)|5.4.2008 10:57
Dalsi wallpaper, ktery dokazuje omsele tvrzeni s jednoduchosti a krasou. Navic tenhle je roztomilej :D Takze ja davam 5*