reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problémy s Advent ADE-A1 webcam

Ragnar (11)|31.3.2008 05:57
Zdravím,
před nedávnem jsem si k notebooku pořídil webovou kameru Advent ADE-A1. Na notebooku mi běží Visty. Když jsem nainstaloval ovladač a restartoval PC, tak mi zmizela jednotka DVD. V správci zařízení stále byla ale s ní i vykřičník v žlutém trojúhelníku. Snažil jsem se hledat na googlu pro tuto "webku", aby fungovaly bez problému na Vistě (na CD je napsané "designed to work with Windows XP), ale bez úspěchu. Proto prosím o pomoc, jsem už zoufalý! Všem děkuji
tgfh (2985)|31.3.2008 16:48
Ani Windows Update nenajde žádný driver?
Co ta mechanika už jede? Zkus na ni kliknou pravým a dát aktualizovat ovladač.
Ragnar (11)|31.3.2008 20:24
[QUOTE=tgfh;106600]Ani Windows Update nenajde žádný driver?
Co ta mechanika už jede? Zkus na ni kliknou pravým a dát aktualizovat ovladač.[/QUOTE]
zkoušel jsem, jediná záchrana bylo obnovení systému
pcmaker (354)|31.3.2008 20:39
Taky jsem se trapil se starou web kamerkou. Nakonec jsem to vzdal a koupil MS Lifecam VX-1000 za 400,- :o(
pegy (757)|31.3.2008 22:27
[QUOTE=Ragnar;106411]Zdravím,
před nedávnem jsem si k notebooku pořídil webovou kameru Advent ADE-A1. Na notebooku mi běží Visty. Když jsem nainstaloval ovladač a restartoval PC, tak mi zmizela jednotka DVD. V správci zařízení stále byla ale s ní i vykřičník v žlutém trojúhelníku. Snažil jsem se hledat na googlu pro tuto "webku", aby fungovaly bez problému na Vistě (na CD je napsané "designed to work with Windows XP), ale bez úspěchu. Proto prosím o pomoc, jsem už zoufalý! Všem děkuji [/QUOTE]
No ako je na ovladacoch napisane, su len pre XP a na Viste ich rozbehas len tazko, skus pozriet na stranke vyrobcu, ci nevisli ovladace pre Vistu... Inak to moze robit take kadejake veci, ako napr. strata mechaniky.... ak nenajdes ovladace pre Vistu, zrejme tu webku nerozbehas ;)