Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Jaký systém pro zálohování a obnovu dat používáte?

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

• Acronis
    • Paragon
    • Symantec
    • Jiný
    • Nezálohuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

momentalne nezalohujem, vacsina mojich dat je tzv. nepotrebnych, ak o ne pridem tak sice nastve ale niesu pre mna smrtelne dolezite a navyse sa daju znova vyhladat/skopirovat/vytvorit, pokial sa vsak najde nieco co potrebujem mat odlozene s vyssou istotou, tak to supnem na oba disky pripadne vypalim kopiu na DVD, zalezí od toho co to je a ako dlho by to malo vydrzat kym sa z toho stane dalsi nepotrebny subor

------------
    predsa len zalohovanie sa tyka viac kompov ktore nesluzia ako HOME user, okrem fotiek a dokumentov ma v tomto prostredí nenapada nic ine na zalohovanie (audio/video do toho moc neratam) no prist o databazu klientov by vyslovene firmu polozilo

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Symantec
    Jiný

Na image nortona ... naklasicke zalohy je to ruzne podle prostredi cobian, zalohovani v SBS ...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Jak co - na data dávkové úlohy, na zálohu celého disku cosi v Linuxu, ale to jen naprosto vyjímečně při brutálních experimentech a na název programu si teď nevzpomenu. Na pravidelnou kopii záloh pak USB harddisk.
    Doma zálohuji dost nepravidelně. Programy kopíí do práce, fotky na DVD.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

nezálohuji nemám tam nic duležitého a to co mám dám na DVD jednou za rok nebo více reinstal a je to vyřešeno

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Nezálohuji, jen ve výjimečných případech pomocí Acronisu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

V jednoduchosti je síla :-), proto pro má data bohatě stačí robocopy na druhý disk, který je určen jen pro zálohy a pro SWAP (pagefile).

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Nezálohuji, jako obyčejný student střední školy mam v PC jen minimum dat které by za to stály. Fotky z akcí apod. mám na hdd i na dvd, a těch pár školních věcí na flešce

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Zálohujem pomocou Acronis - nie že by som mal na disku nejaké cennosti, ale reinštalovanie je takto oveľa rýchlejšie (zálohujem celý disk)- otázka cca 10-15 minút.

Nováček
    Registrace
    May 2006

pravidelne nepravidelne zaluhuju pouze datovy soubory Outlooka (kontakty, kalendar, poznamky), fotky a Mirandu
    zabalim a natlacim na jedno FTP

na ruzny veci do skoly (semestralky, bakalarku a pod) vzdycky pouzivam SVN, takze zalohovat neni potreba

PS: Akorat pravidelne zalohuju cely PDA, kdyby nahodou nejak mrzlo a musel jsem udelat HR Na to pouzivam Sprite Backap, kterej jsem dostal k zarizeni zadarmo

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Pouzivam Acronis, ale zalohujem len instalciu Windowsu + druhu zalohu s nainstalovanymi vsetkymi programy, ktore potrebujem k zivotu (Office, players, WEB prehliadace....). ked mi rupne system, obnovim to za 20 min, doinstalujem aktualne ovladace + zaplaty a som tam kde som skoncil

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Zalohuju na druhy disk (stejne jako nekdo predemnou na swap+zaloha) pomocí klávesy F5 v total commanderu

Fotky, MP3 (v zivote uz bych je nedal dohromady, kdybych o ne prisel), Dokumenty (prace+skola) a historii z Mirandy (to sou poklady panečku)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Používal jsem Ghost z dosu. Po výměně desky se stal nefunkční, tak používám zdarma Seagate DiscWizard, což je ořezaný Acronis. Zálohuji celý obraz na druhý disk a pracovní data ještě Nerem na CD. Nicméně všechny moje pracovní data mají pouze jednorázovou krátkodobou použitelnost a pak již nemají využitelnou cenu z důvodu neaktuálnosti. V podstatě skladuji smetí.
    Takže k založení dat do doby použití mi stačí disketa, ale zálohuji spíše pro stýčka Příhodu než z nutnosti.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Pouzivam Memeo (pribaleny k Seagatu) a Cobian Backup.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Dřív CD ale to nejdúležtější (projekty do školy) mají dočasný charakter, koupil jsem My book pro všechny důležité instalace, fotky i filmy... Vlastně mám teď v pc 250GB disk jen na Windows + programy...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. IM klienti: Jaký používáte messanger?
    Od Smeli v sekci Internet
    Reakcí: 193
    Poslední příspěvek: 10-07-2011, 11:31
  2. Jaký CMS používáte
    Od HiLow v sekci Internet
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-11-2010, 10:59
  3. Jaký program na zálohování?
    Od michal.kolesa v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 26-03-2010, 02:02
  4. Jaký typ RW media používáte?
    Od Jiziii v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 24-06-2008, 10:26
  5. Chlazení procesorů: Jaký používáte chladič na AM2 ?
    Od Jester55 v sekci Chlazení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-01-2008, 10:22