Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: Poraďte neznalcovi

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Honziik
    Asi to říkám trochu pozdě, když vidím že spotřeba a výdrž se tu už neřeší, ale ten Dell Inspiron 6400 mi vydrží 4 a čtvrt hodiny, což je myslím hodnota dost slušná. Jinak někdo tu namítal že neumí vypalovat DVD - noteboky Dellu jsou známe svojí variabilitou konfigurací, já sám jsem si do něj tu DVD mechaniku nechal při nákupu dát. (já vim že to vypadá skoro jako reklama ale tenhle notebook je fakt skvělej!)
    Dik za tip, hladal som na strankach DELLu notebook s dobrou cenou a najma slušným výkonom. Inspirion 6400 v promo konfigurácii:

Inspiron 6400 Duo Processor T2300, (1.66GHz, 2MB L2 cache, 667MHz FSB)
    Originální Windows® XP Home Edition
    Operační pamäť 512 MB 533Mhz DDR2 (1 x 512)
    Širokoúhlý displej UltraSharp™ s úhlopríčkou 15,4 palce s rozlišením: WXGA (1280x800)
    Sdílená Intel® Graphics Media Accelerator 950 - až 256 MB
    Integrovaný modem V.92 56 kbit, síťová karta 10/100
    DVD+/-RW mechanika
    80 GB Hard disk (5400rpm)
    Dell Wireless 1390 - 802.11b/g Mini-PCI Card
    Dell Bluetooth card
    6-ti ?lánková 53 WHr Li-Ion baterie
    Poskytovaný typ servisu 1 rok NBD (Next Business Day)

mi uplne vyhovuje. Ako tak pozeram aj na Cnet reviews si tento notebook používatelia vo vačšine chvália: http://www.cnet.com.au/laptops/lapto...0060982,00.htm

Ešte by ma zaujímalo ako si spokojný s Dell Wireless 1390 - 802.11b/g Mini-PCI Card ? Más kvalitný príjem wifi, dobrý signál a pod. ?
    Naposledy upraveno uživatelem Frog: 24-09-2006 v 18:49
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Nečetl jsem celou diskuzi, proto se omlouvám jestli tu už podobný názor padl. Mám velice příjemnou zkušenost s notebookem ASUS A6Vm-Q076. V této chvíli se ještě nedá objednat, ale měl na trhu předchůdce (s téměř shodnými parametry - jiná deska, nižší FSB) a poměr cena/výkon se mi zdál jednoduše báječný. Je tam sice "pouze" Pentium M na 1,73Ghz, ale grafika GeForce Go 7300, 1024MB RAM, leštěný širokoúhlý display (imho nejlepší displey, kterej jsem kdy u notebooku viděl), 100GB pevný disk, DVD-palírna, HD zvukovka, GLAN, Modem, Wi-Fi, Bluetooth, navíc zabudovaná webka, čtečka, fire-wire, tv-out, infra a jiný podobný kravinky Jen se chci podělit o mojí příjemnou zkušenost. Tenhle notebook by se měl dát koupit bez OS do 24 000,- s DPH. Např.: http://www.nakup-levneji.cz/zbozi/as...aspx?p=z:82590

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

pokud prestanou dellum vybuchovat baterky (rejp) tak se mi zdaji za tech 20K jako nejlepsi volba

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

caute, maly prispevok k teme:
    mam asus a6r - b002 a musim povedat ze s kupou nie som vobec spokojny:
    cca 2 tyzdne - vadny pixel, po 2 mesiacoch sa ulomil kusok z uchytavaca media v DVD mechanike (ziadne hrube zaobchadzanie), vo zvukovom vystupe pocut v kuse take nejake "cvrlikanie"..
    a to nehovorim o SW podpore - drivery na GK su zabugovane: v niektorych opengl apliakciach vyskakuju artefakty atd., pricom nad vydanim nejakych opravenych ani nerozmyslaju (z komunikaciou s tech. podporou asus)
    s HW som mozno narazil na fakt blby kus, ale aj SW je o nicom..

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

to: fkilla
    tak k tomu muzu neco dodat snad jen k tem ovlavacom: jestli sem se dival dobre, tak to ma grafiku ATI takze hledej ovladace primo u ATI a ne u ASUSu. melo by to jet s obyc catalystama. s tim ostatnim ti uz neporadim

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj! Potrebovala bych pripojit analyticke vahy k notebooku. Vahy maji RS232 a notebook nema seriovy port. Pouzila jsem rerdukci seriovy port USB. Komunikace vah a PC nebyla navazana. Pripojim-li vahy k normalnimu pocitaci, ktery seriovy port ma (nepouzivam tedy redukci), komunikace funguje bez problemu. V softweru nastavuji v kolonce COM cislo pouzivaneho portu a v tom bude asi problem. Nevite nekdo, jak to vyresit. Softwer k obsluze vah je volne ke stazeni na http://www.kernsohn.com/de/shop/unterkategorie-24.html. Dekuji.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od suna
    Ahoj! Potrebovala bych pripojit analyticke vahy k notebooku. Vahy maji RS232 a notebook nema seriovy port. Pouzila jsem rerdukci seriovy port USB. Komunikace vah a PC nebyla navazana. Pripojim-li vahy k normalnimu pocitaci, ktery seriovy port ma (nepouzivam tedy redukci), komunikace funguje bez problemu. V softweru nastavuji v kolonce COM cislo pouzivaneho portu a v tom bude asi problem. Nevite nekdo, jak to vyresit. Softwer k obsluze vah je volne ke stazeni na http://www.kernsohn.com/de/shop/unterkategorie-24.html. Dekuji.
    1) Chtelo by to priste zalozit nove tema, ne pridavat prispevek do existujiciho, ktere se tykalo neceho uplne jineho. S redukci USB na COM byvaji dost casto potize a nelze zarucit, ze zarizeni takto pripojene bude vzdy fungovat (ve skole jsme takto laborovali s par pristrojema).
    2) K redukci by mely byt dodavane ovladace (jaky mas vlastne na notebooku system a o jakou presne redukci se jedna...typ, znacka?). Pri instalaci ovladacu redukce si obvykle vybiras, na jaky COM ma byt namapovan USB port. Doporucene je pouzit COM1 (pokud to lze) a pote jej nastavit i v softwaru k tem vaham.
    3) Mimochodem ten link nefunguje...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Paměťové karty: Poraďte s xD
    Od Adrb v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-05-2009, 20:35
  2. poraďte, kam s ním
    Od PZet v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 16:30