reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Opravení sítě

lolkas (3)|19.5.2006 12:19
cus... máme sít která po několika hodinách spadne a potřebovali by jsme newim co možná javascript aby se spouštěl v určitý čas, ale newim vůbec jk na to
Killermannvs (77)|19.5.2006 13:06
[quote=lolkas]cus... máme sít která po několika hodinách spadne a potřebovali by jsme newim co možná javascript aby se spouštěl v určitý čas, ale newim vůbec jk na to[/quote]

Docela nic nerikajici prispevek. Radeji kdyby jsi popsal situaci trochu podrobneji ;) a o co ti presne jde. Nerikam, ze ti pomuzu ja, ale ostatni z tveho prispevku asi taky moc nepoznaji.
Architect (232)|19.5.2006 14:02
[QUOTE=lolkas]...potřebovali by jsme newim co...[/QUOTE]
Co vlastně potřebuješ?
P.S. Ten text ti hodil překladatelský slovník z ČJ->heh:)?
lolkas (3)|19.5.2006 19:58
jj uznávam psal jsem to narychlo... je to Wifina...síť po nějaké době sama spadne a znovu se sama nepřipojí. Musím dát manuálně opravit. A ted jde o to jestli by na to nešel nějakej program, kterej by jsem si nastavil kdy by se spouštěl, aby ji opravil i v našeho zásahu.
eraser (0)|19.5.2006 22:04
[QUOTE=lolkas]jj uznávam psal jsem to narychlo... je to Wifina...síť po nějaké době sama spadne a znovu se sama nepřipojí. Musím dát manuálně opravit. A ted jde o to jestli by na to nešel nějakej program, kterej by jsem si nastavil kdy by se spouštěl, aby ji opravil i v našeho zásahu.[/QUOTE]

A spadne ti aj vtedy, ak je práve používana alebo zlyhanie nastane po určitom čase, keď je sieť idle?

Ideálne by bolo, keby si zmeral, ako a kedy odpojenie nastane a tiež napíš spôsob zapojenia tej wi-fi, použitý HW, atď.
Nemonic (14)|20.5.2006 00:01
Presne stejny problem jsme meli s domaci wifinou ktera byla pro napojeni PDA s wifi do site. Padala i nekolikrat za hodinu, vzdycky nekdo musel dojit k pocitaci a dat opravit jinak se to nerozjelo .. tento neduh se nam nikdy neporadilo vyresit a tak jsme stejne casem koupili wifi router a je to vyresene ... s tim neni nejmensi problem..