reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Domácí kino

qay (3)|2.4.2008 10:41
Ahoj,poradí mi někdo? Mám kino Panasonic a odešel mi laiser. Nechce se mi kupovat nový kino a měnit laiser / 2500kč/ ,protože mám ještě jeden přehrávač na dvd s koaxiálním výstupem 5.1. Jedná se mi o zvuk 5.1. Kino hrálo 5.1 zvuk pouze z dvd mechaniky.Vzadu žádný vstup na 5.1 není pouze 3x 2 cinche stereo. Jde nějak technicky vytvořit,propojit kabelem,příp. součástkami uvnitř přístroje /kina/ kde předává laiser informace o zvuku dál do nějaký jednotky s novým přehrávačem,abych z toho přehávače dostal zvuk 5.1 do kina a z něj do reproduktorů kina? Asi je to neřešitelný,přesto se ptám.Díky za radu
...No...Name... (586)|3.4.2008 14:24
Nebyla by fotka těch zadních konektorů?Nebo alespoň odkaz,popřípadě přednější označení přehravače?

Pokud to totiž nemá nějaký audio vstup,tak je zbytečné něco předělávat.To by musel dělat nějaký profík...a i ten by se na to asi vykašlal...Tam by mělo jít jen o to,dostat nový signál před zesilovač.A pak by to teoreticky hrálo.Jenže toby bylo hledaní po desce kudy vedou spoje a pak titěrná práce s přepajováním...A i kdyby se povedlo,tak ti nikdo nezaručí,že to bude hrát...Osobně si myslím že,že pokud to nebylo nějak moc drahé kino,nemá to cenu...No a pokud drahé bylo,tak vyměnit laser.

//Tak se omlouvám...já na video nekouknul...jdu teda psát tam:) a tadyk to smažte;)
johny__g (6387)|3.4.2008 14:27
A nebylo by lepší pokračovat v původním threadu?