reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Snímání plochy ve windows

tgfh (2985)|23.9.2006 20:16
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém programu na snímání plochy ve windows? (tak jak funguje Fraps ve hrach). Potřebuji udělat jedno video.
Matajon (125)|23.9.2006 20:47
Zkus CamStudio, co jsem ho zkousel tak jenom pozitivni zkusenosti :)
tgfh (2985)|24.9.2006 18:57
Stáhnul jsem to CamStudio a super! Díky moc!
Frog (510)|24.9.2006 19:31
Dobrý software je aj SnagIt. Dokáže spraviť obrázky nielen toho čo práve vidíš na ploche ale aj obrázok napr. zo skrolovacieho okna, alebo z web stránky ktorá má niekolko strán. A mnoho iného, proste ako lepšia náhrada tlačítka printscreen. Obrázky je možno hned v programe orezať, uložiť do roznych formátov a upravovať. Ideálne ak robíš prácu alebo píšeš o nejakom programe, a chceš spraviť obrázky nie celej plochy ale len aktívneho okna, je tam aj taká funkcia. Momentálne mám nainštalovaný SnagIt 8. Celkom fajn program, ulahčil mi dosť roboty. Ale neviem či dokaže spraviť zo statických snímkov aj video.
Matajon (125)|24.9.2006 19:35
[QUOTE=Frog]Dobrý software je aj SnagIt. Dokáže spraviť obrázky nielen toho čo práve vidíš na ploche ale aj obrázok napr. zo skrolovacieho okna, alebo z web stránky ktorá má niekolko strán. A mnoho iného, proste ako lepšia náhrada tlačítka printscreen. Obrázky je možno hned v programe orezať, uložiť do roznych formátov a upravovať. Ideálne ak robíš prácu alebo píšeš o nejakom programe, a chceš spraviť obrázky nie celej plochy ale len aktívneho okna, je tam aj taká funkcia. Momentálne mám nainštalovaný SnagIt 8. Celkom fajn program, ulahčil mi dosť roboty. Ale neviem či dokaže spraviť zo statických snímkov aj video.[/QUOTE]
Ja si myslim ze tgfh chtel program na zachycovani videa, co se deje na obrazovce ;)
tgfh (2985)|24.9.2006 19:49
Jo přesně to jsem chtěl! a CamStudio je super!