Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vráti sa tgfh?

robky (3195)|3.4.2008 21:16
Určite ste dnes zaregistrovali, že tgfh sa "navždy" rozlúčil so SHW. Môžeme iba hádať, čo presne sa vlastne stalo. V každom prípade nie je dobré, keď sa ľudia rozchádzajú v zlom. Môj názor je, že emócie o nejaký čas vyprchajú a tgfh bude opäť medzi nami. Zaujíma ma, čo si o tomto incidente myslíte vy
meeee (1110)|3.4.2008 21:45
Myslím si, že nám, kteří do toho nevidíme, nepřísluší to tu rozebírat ;)
...No...Name... (586)|3.4.2008 21:59
[SIZE="1"]Tohle téma se rozebíralo na skládce,kde se to taky ukončilo.A co bude tgfh dělat,je jen jeho věc.A nikdo z nás by tu už o tom neměl diskutovat a komentovat...To by se tu pak nedělalo nic jiného...Já bych toho,být vámi,nechal...a tohle téma celé smazal[/SIZE]
Intri (3490)|3.4.2008 22:05
Myslím, že tohle téma není až tak špatný nápad... Skládku tgfh nevidí, ale tohle téma, pokud ho nikdo nesmaže, vidět může. Myslím, že by nebyo na škodu, kdyby tady mohl vidět, že opravdu nechceme, aby s SHW třískl...
...No...Name... (586)|3.4.2008 22:08
No...to sice možná jo...Ale myslím že se vyjádřil jasně...jak tady na fóru,tak i když jsem si s ním sám psal...
Karel Polívka (1485)|3.4.2008 22:28
[QUOTE=Intri;108059]Myslím, že tohle téma není až tak špatný nápad... Skládku tgfh nevidí, ale tohle téma, pokud ho nikdo nesmaže, vidět může. Myslím, že by nebyo na škodu, kdyby tady mohl vidět, že opravdu nechceme, aby s SHW třískl...[/QUOTE]
To je jeho vlastní chyba, že si sám znemožnil přístup zbrklým jednáním/výbuchem.

Co se vlastně stalo je přesně uvedené zde. Takže jaképak "Môžeme iba hádať, čo presne sa vlastne stalo." ?
Intri (3490)|3.4.2008 22:46
[quote=Karel Polívka;108068]To je jeho vlastní chyba, že si sám znemožnil přístup zbrklým jednáním/výbuchem.[/quote]

Ano, je to jeho vlastní chyba. Každý čas od času vybuchne a jedná podle emocí. Na druhou stranu, když se nad tím člověk zamyslí, před čím se vlastně jistil, když změnil heslo na nezapamatovatelný nesmysl? Nebylo to třeba proto, že tím potřeboval sám sobě zabránit, aby sem chodil, protože ho to sem i přesto láká?

tgfh je prostě jen naštvaný, to se stává, obzvlášť teď před maturitou, kdy toho stresu není málo ( snad všichni na SHW víme ). Nezatracoval bych ho kvůli jedné chybě, ať dělal co chtěl a ať je na něj naštvaný kdo chce, jak chce.
ICE_D (2754)|3.4.2008 22:48
I kdyz tfgh jednal v rozporu z pravidly, a potrestani asi melo prijit, tak doufam, ze se nam vrati, protoze pro me je ikonou zdejsiho webu a chybel by mi :( Doufam, ze to ctes, tfgh. To je support pro Tebe! ;)
Karel Polívka (1485)|3.4.2008 22:58
[QUOTE=Intri;108073]Nezatracoval bych ho kvůli jedné chybě, ať dělal co chtěl a ať je na něj naštvaný kdo chce, jak chce.[/QUOTE]
A on ho někdo zatracuje? Upozornění od moderátorů vůbec nebral v potaz, následoval tedy postih, který rozhodně nepovažuji za nějak tvrdý - spíše naopak jej považuji za mírny. Odečtení 20 rep. bodů je v jeho případě takřka neznatelný, žlutá karta (což je pouhé varování, nic jiného) je za jeho nadávky v komentářích u udělování záporné reputace a pokud jde o odepření možnosti používat reputaci - on ji prostě používat neumí, nebylo jiné východisko. Nebo ho nadále nechávat udělovat po 10 bodech například za účast v jeho anketách o jeho avataru, nebo za to, že má někdo točící se avatar? :stupid

To, že k tomu přistupuje (respektive kolem toho vyvádí) tak, jako by malému děcku vzal někdo lízátko, je už pouze jeho póza. Nebo kolem něj máme všichni chodit po špičkách, protože má výbušnou povahu?
P@pi (1519)|3.4.2008 23:00
[QUOTE=Intri;108073]Nezatracoval bych ho kvůli jedné chybě, ať dělal co chtěl a ať je na něj naštvaný kdo chce, jak chce.[/QUOTE]

Není to jedna chyba. Jeho přístup k reputačním bodům byl prostě neomluvitelný. S tím se nedá nic dělat. Nikdo ho odsuď nevyhodil. Nikdo ho nevykopnul. Že není schopen snést kritiku či žlutou kartu je jeho problém, ostatně problémem snést kritiku trpí spousta lidí. Ale způsob jakým se choval k reputaci tento systém značně znehodnoval a to především z toho důvodu, že on je uživatel s nejvyšší reputací (vyjma nás modů a redaktorů). Není to problém systému, ale jeho. Buď se srovná nebo ne. Ale nikdo ho nevyhodil. Je zde vítán, ostatně jako každý jiný.

A to jsem je ještě nezmínil o vulgárním vyjadřování při udělování anonymní záporné reputace, což je záležitost, která je zcela neomluvitelná.

EDIT: KP byl rychlejší, není co dodat
robky (3195)|3.4.2008 23:19
Som rád, že sa k tejto téme vyjadrili aj moderátori. Poznáme týmto aj druhú stranu mince. Nechcem tgfh obhajovať, spravil chybu - dostal trest. Tak ako by dostal trest ktokoľvek z nás ostatných.

Nikdy som s tgfh nemal negatívnu skúsenosť, jeho fundované odpovede a rady tu budú chýbať.

Apropó k tým reputačným bodom: nevyprovokoval ho v ankete svojím spôsobom boboco?
Karel Polívka (1485)|3.4.2008 23:31
[QUOTE=robky;108083]Apropó k tým reputačným bodom: nevyprovokoval ho v ankete svojím spôsobom boboco?[/QUOTE]Problém je především v tom, že se to vůbec netýká pouze té jeho poslední ankety. To byla jen poslední kapka v moři. Tenhle problém ohledně tgfh visí ve vzduchu už dost dlouho. Mezi moderátorama jsme jej probírali už asi před měsícem jako něco, co zkrátka musí přijít - a jelikož tgfh dále pokračoval ve svém nesmyslném rozhazování, tak taky přišel.
P@pi (1519)|3.4.2008 23:36
[QUOTE=robky;108083]Apropó k tým reputačným bodom: nevyprovokoval ho v ankete svojím spôsobom boboco?[/QUOTE]

Anketa byla opravdu na hraně. Boboco má prostě občas náladu (také je to původem OTčkař, ale Bobo se zklidnil - až na občasnou náladu). Ale rozhodně u toho nerozdal 50 reputačních bodů, což je opravdu úchylka. Jinak se to nazvat nedá. Ti co mají hodně reputace mají možnost udělit velký počet bodů a tady je problém. Sám jsem dal maximálně 7 bodů uživateli, který je mi názorově sympatický, předtím jsem ho nikdy nehodnotil (vyjma novoroční akce, kterou jsem přetrpěl se skřípáním zubů) a patří k nejaktivnějším členům na fóru. Zbytek uživatelů dostává tak 1 - 5 bodů v závislosti na kvalitě odpovědi a mém úsudku. Rozdá-li někdo 5*10 bodů za volbu avataru (= prakticky zcela OT příspěvky s nulovou hodnotou i pro zakladatele vlákna), potom to je na trest. S tím se prostě nedá nic dělat. Takhle by ten systém neměl jinak žádnou váhu. Normálně uvažující člověk by todle prostě nikdy nemohl udělat.

Tím nechci říci, že by tgfh byl nějaký vykuk, ale todle mu prostě z nějakého důvodu uniká.

Myslím, že todle je dobré upozornění pro všechny. Ale tgfh byl předem upozorněn (tzn. nemusíte se obávat udělování reputace, todle je dlouhodobá akce, nikoliv jednorázová) a zdaleko se nejednalo pouze o tu poslední akci. S ostaníma modama jsme to řešili už chvíli a dnes to prostě přelezlo přes únosnou mez.

EDIT: KP to snad schválně posílá pár vteřin/minut přede mnou :-).
boboco (1987)|4.4.2008 00:25
S tím mým příspěvkem u té jeho volby nového avataru jsem opravdu přestřelil, bohužel mě ani ve snu nenapadlo, že ihned zareaguje tak jak zareagoval - než jsem stihnul odepsat, body se od tgfh už sypaly na všechny strany... Více komentovat netřeba - viz. přípěvky P@piho a KP.

Mrzí mě že tgfh zareagoval tak jak zareagoval, když se bude chtít na fórum vrátit, nic a nikdo mu nebrání - jestli si vytvořil heslo, které nezná, KP mu ho může odblokovat. Nikdo mu nic nevyčítá a vyčítat nebude - udělal chyby, za ně přišel trest a to je celé. Chyby děláme každý.
ICEBOSS (3435)|10.4.2008 15:11
o cem se tu diskutuje? bude se diskutovat o kazdem, kdo uz na forum neprijde?
lock, se divim ze to KP nezamce hned.