Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: P@pi_Atari01

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sieben
    Registrace
    Jan 2007

Nemáš zač. ty dýmky tam jsou i jiných barev než hnědé..tudíž náhražka cigaret v P dolním rohu..a je to..k tomu přidat nějakou kupku tabáku...

A nechci to stylizovat aka Sherlock..ale prostě mám odporo k cigaretám..je to svinstvo..a dýmka je proti tomu luxusní a tajemná..a tak na mě působí tvůj wallpaper...takže proto
    -tím si nechci přivlastňovat tvůj wall(tou větou nechci to stylizovat...)

K tomu městu..no nevím...asi bych přeformuloval tu větu ale osobně si myslím, že je v městě Brně...

Ale jinak ten wall je moc fajn...pokud se neukáže nějakej jinej a lepší..tak mám vítěze

A já si sherlocka vybavím jako kostkovaná šedo - zelená taková čepka(jak baret)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Kouření "PRÝ" škodí zdraví LOL moc pěkná práce

Nováček Avatar uživatele R Peter R
    Registrace
    Mar 2008

Skutočne nádherná práca Tie cigarety by som nedával preč, síce je to svinstvo, ale na tom walle vyzeraju dobre. Heh, inak celkom divná mapka - Bratislava ako hl. mesto SK tam neni, ale "pomerne malé" mesto- Žilina (mimochodom tam bývam) tam je . So všetkými súhlasím - túto prácu môžeš prekonať len ďalšou tvojou prácou. Inak, na ten papier s logom SHW by sedela nejaká papierová textúra, teraz tam moc nezapadá a vyzerá dosť umelo.

EDIT: Po preskúmaní a znížení jasu na mojom monitore som tam tú textúru našiel, ale možno by sa viac hodila nejaká výraznejšia a trebárs trošku "okúsať" boky toho papiera.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

jak se tak na to koukam tak se me snad ani nechce zacinat neco delat...tohle je hooodne moc povedenj wall,ja kdyz sem si precetl nove tema na wall-"atari" tak sem strnul hruzou ptz sem ani pomalu nevedel o co se jedna

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Díky všem za komentáře. (tabák se mi nepodařilo upravit do koukatelné podoby, ručně psaný font s ň jsem nenašel, cigarety mi přijdou ok).

Jinak trochu se mi vytratila barevná slaďenost. Ne moc, ale přece jen, už je tam několik barev . Jsou to takové kontrasty jogurt vs stará lžička, cigarety vs dýmka, pistole, lupa či lahváče.

Ref.:
    http://www.mealmotivation.com/images...n/tin-foil.jpg
    http://pix.popula.com/items/feature/spoon.jpg
    http://www.ssaa.org.au/newssaa/101-S...87beretta1.jpg
    http://www.globalpackagegallery.com/...ogurt/Yoghurt/
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: atari2-21.jpg 
Zobrazení: 133 
Velikost: 1.35 MB 
ID: 3545  

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    Myslím že máme vítěze
    haha ešte skoro niečo taketo hovoriť sutaz ani poriadne nezacala, ale inak suhlasim, pekny wallpaper az na ten text

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Frog Zobrazit příspěvek
    haha ešte skoro niečo taketo hovoriť sutaz ani poriadne nezacala, ale inak suhlasim, pekny wallpaper az na ten text
    Forma nebo obsah textu?

Občasný diskutér Avatar uživatele pitrisek.dubi
    Registrace
    Jan 2008

vyprdni se na to ten první byl nejlepší,čestina,nečeština. hlasuju za první verzi a basta fidly-

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

hlasuju pro češtinu... jsme češi (ikdyž tam můj pravopis nevypadá )

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Opravdu povodený Wall, ale toho textu je tam opravdu hodně. Myslím, že by stačil jeden, jako u první verze ale česky. Také by se možná někde šiko místo loga dát i stylizovaný nápis ATARI....

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Forma nebo obsah textu?
    forma nie, praveze forma je vyborna v celom wallpaperi. skor ten obsah mi pripada nie moc vydareny: nekdo z fora SHW nejaký měl atd... to sa mi tam vobec nehodi

Občasný diskutér Avatar uživatele pitrisek.dubi
    Registrace
    Jan 2008

PrvnÍ,prvnÍ,prvnÍ A Basta Fidli

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

me se take vic libil prvni, a vcelku mi nezalezi na tom jestli ceska nebo anglicka verze

Občasný diskutér Avatar uživatele DrDeath
    Registrace
    Feb 2008

Buď prvý alebo ten druhý ...ked tak pozerám na ten tvoj tretí obrazok tak nechápem čo tam robí ta pštoľ ...všetky obrázky veci sú ako keby staré s toho roku kedy vzniklo atari a zrazu taká to pištoľ ? ..to nieeee ;-)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. P@pi_ATARI01
    Od P@pi v sekci 8. Atari
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-05-2008, 21:10