Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Nejlepší rozšíření pro Firefox

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    Na nektere stranky me Firefox nechce pustit, jako treba na
    http://sharethefiles.com/forum/
    ci
    http://mscracks.com/

Reseni je snadne. V advanced nastavenich, adout:config napsat do URL radku, staci vypnout kontrolu na malware takto:

browser.safebrowsing.malware.enabled - false
    Zbytečné. Doporučuji nevypínat. V zobrazeném hlášení stačí kliknout na Ignorovat toto upozornění.

Vypnutí resume po crashi/vyopnutí systému Firefoxu:
    (výrazně zrychlí spuštění a ukončení Firefoxu 3)

about:config
    browser.sessionstore.enabled -> false
    browser.sessionstore.resume_from_crash -> false
    IMHO je mnohem lepší správce relací integrovaný do rozšíření Tab Mix Plus. Mimo jiné umožňuje nastavit a používat i toho vestavěného ve Firefoxu.

about:cache - zobrazí keš Firefoxu
    Stránek protokolu about existuje celá řada. Kompletní seznam je k dispozici zde.

Výrazné zrychlení Javy v FF3
    V rootu adrasáře vašeho profilu ( Administrator/Data aplikací/Mozzila/Firefox/Profiles/trodas.default ) vytvořte soubor user.js obsahující:
    user_pref("nglayout.initialpaint.delay", 0);
    user_pref("content.notify.interval", 0);
    Tyto položky se přímo Javy netýkají, nýbrž globálně ovlivňují styl rederování stránek. Rozhodně je nedoporučuji bez rozmyslu měnit. Obvykle to vede spíše k deceleraci (zejména na slabších strojích s pomalým připojením). Já mám content.notify.interval ponechaný na defaultu, nglayout.initialpaint.delay zvýšený z výchozích 250 na 400 (ovšem optimální hodnotu je dobré vyhledat zkusmo; pro zajímavost: Opera má tento interval továrně nastaven na 1000).
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Vypnutí menu Historie - přidejte do vašeho souboru userChrome.css prostě řádek:
    (když nani omylem kliknu, tak to nějak moc dlouho trvá a hrčí diskem, FF 3... Ctrl + H stále funguje)
    K tomuto (a dalšímu) slouží rozšíření Menu Editor. Umožňuje 'Zneviditelňovat' položky Menu jako je třeba právě Historie nebo Záložky (ty mám schované já), a také přímo konkrétní nabídku onoho Menu. Zároveň umožňuje měnit pořadí jednotlivých položek nebo je přesouvat i mezi skupinami.

Příklad: Skryl jsem celé menu Záložky a Správce záložek z něj jsem si přesunul do menu Nástroje.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek
    K tomuto (a dalšímu) slouží rozšíření Menu Editor. Umožňuje 'Zneviditelňovat' položky Menu jako je třeba právě Historie nebo Záložky (ty mám schované já), a také přímo konkrétní nabídku onoho Menu. Zároveň umožňuje měnit pořadí jednotlivých položek nebo je přesouvat i mezi skupinami.

Příklad: Skryl jsem celé menu Záložky a Správce záložek z něj jsem si přesunul do menu Nástroje.
    Tak to ja radsi preferuju personal menu, ktere dokaze kompletne celej toolbar schovat a nahradit ho tlacitkem/tlacitkama, imho prijit o nejakejch 24px vysky na obrazovce jen kvuli liste s 5 tlacitkama je blbost.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 30-12-2012, 00:30
  2. Rozšíření monitoru na pda
    Od jackmediv v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-09-2009, 08:30
  3. DDR2: Rozšíření RAM
    Od Drtek v sekci Operační paměti
    Reakcí: 23